У Повітряних Силах ЗСУ прокоментували збиття російських Су-30 та Су-34

Сили оборони України ніколи не оприлюднюють, якими засобами знищують повітряні цілі і в яких саме районах це відбувається.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат, коментуючи збиття російських Су-30 та Су-34.

«Ми ніколи не оприлюднюємо, чим, де, в якому місці знищуємо повітряні цілі. Те, що ворог здогадується, пише про блукаючий Patriot чи якийсь інший комплекс — нехай здогадується. Нехай розуміють, що і Patriot, і, можливо, інший далекобійний комплекс може знаходитись на одному напрямку, завтра на другому, потім на третьому. Ворога постійно треба тримати у напрузі», — сказав Юрій Ігнат.

Він пояснив, що військові ніколи відразу публічно не повідомляють про ураження цілей, оскільки необхідний час на підтвердження. «А інколи інформацію треба притримати, щоб ворог не робив певні висновки», — додав речник.

Юрій Ігнат вважає, що російські військові навряд будуть шукати цілі, які збиваються і падають у море, оскільки це надзвичайно складна робота.

«Корабель русскій воєнний знайти, звичайно, можна, тому що він величезний», — додав він.

Нагадаємо, 25 грудня у ранковому зведенні Генштаб ЗСУ підтвердив, що за попередню добу сили та засоби протиповітряної оборони України знищили два російських літаки Су-34 та Су-30.

Джерело