У Києві ліквідовано ще кілька злочинних схем переправлення ухилянтів за кордон, – прокуратура | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Печерської окружної прокуратури м. Києва затримано та повідомлено про підозру 32-річному та 38 річному чоловікам за фактами організації незаконного переправлення осіб, які підлягають мобілізації через Державний кордон України.

Слідством встановлено, що двоє підозрюваних пропонували чоловікам призовного віку, які бажають перетнути державний кордон України, виготовити підроблені документи, що дозволяють такий проїзд в умовах воєнного стану.

Так, 32-річний киянин за 7 300 доларів США пропонував виготовити документи, якими чоловіки визнавались непридатними до військової служби за результатами ВЛК та вирішення усіх облікових питань у військкоматі.

Інший, 38-річний уродженець Чернігівської області за 8 500 доларів США пропонував виготовити тимчасове посвідчення військовозобов’язаного з поміткою про виключення з військового обліку за станом здоров’я та виготовлення довідки військово-лікарняної комісії.

У ході контролю за вчиненням злочинів після отримання грошових коштів чоловіків затримано.

Наразі їм повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, одному з них з правом внесення застави у розмірі 242 240 гривень.

Слідство у кримінальних провадженнях триває.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело