У Києві 44-річного чоловіка судитимуть за розбещення неповнолітньої дівчини | Кримінал

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Деснянської окружної прокуратури м. Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно 44-річного киянина за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітньої особи та поширенні порнографії.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний познайомився з жінкою, яка з донькою переїхала в 2022 році з окупованої території України до міста Києва. Він намагався втертися в довіру до родини під приводом надання їм допомоги в пошуках помешкання. Достовірно знаючи, що дівчина неповнолітня, не досягла шістнадцятирічного віку, обмінявся з нею номерами телефонів. 

Вдаючи із себе друга родини, підозрюваний, під приводом спілкування, знаходячись з дівчиною на одинці, користуючись її довірою, використовуючи вік та вразливий стан, вчиняв відносно постраждалої розбещення, а саме вів розмови на сексуальну тему та спонукав дівчинку до вчинення розпусних дій. Крім того, під час спілкування в соціальних мережах зловмисник надсилав неповнолітній зображення порнографічного характеру.

В серпні 2023 року підозрюваний тричі вчинив дії сексуального характеру з потерпілою, якій на той час виповнилось лише 14 років. Згодом дівчина про все розповіла матері.

З метою реалізації принципів правосуддя дружнього до дитини, та найменшої травматизації, слідчі дії з неповнолітньою в кримінальному провадженні проведені із залученням психолога, законного представника у спеціально обладнаному приміщенні на базі Центру «Барнахус».

Зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело