У ГУР прогнозують збільшення постачання північнокорейського озброєння до рф

Країна-терорист росія буде домовлятися з КНДР про збільшення постачань зброї для ведення війни проти України, зокрема — артилерійських боєприпасів.

Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов в інтерв’ю каналу «Ми-Україна».

«(Домовлятимуться. – Ред.) про збільшення обсягів постачання зброї у російську федерацію, перш за все. Ну і поглиблення відносин… росія думає, що передати певні ракетні технології КНДР — це нормально, що є це їхнє бачення. КНДР за ці технології, зрозуміло, буде робити дуже багато чого, людський ресурс там серйозний. Тому збільшення постачання, перш за все артилерійського озброєння, воно точно буде», — зазначив Кирило Буданов.

За словами начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, в КНДР досить значні оборонні спроможності. І вони працюють значно ефективніше, ніж росіяни.

«Людей багато на промислових підприємствах. Це не ті об’єми, що у росії. Вони пишаються, «ми  підняли оборонно-промисловий комплекс» — але це ніщо порівняно з об’ємами колишнього радянського союзу. А от КНДР, як це не прикро визнавати, вона може таким похизуватися», — говорить Кирило Буданов.

За його словами, попри те, що в КНДР досить застарілі зразки озброєння, вони все одно залишаються небезпечними.

«Снаряд, він прилетить. Він може прилетіти з невеликим відхиленням, але він прилетить. Ті, хто каже, що воно погане, що вони дають зі складів те, що там лежить по 20-30 років — це ніяк не впливає, на жаль. Треба це теж визнавати», — зазначив Кирило Буданов.

Як повідомляла АрміяInform, Україна отримала перші докази використання росією ракети з КНДР для удару по Харкову.

Олександр Марченко

Кореспондент АрміяInform

Джерело