У Чернівцях затримали місцевого мешканця, який здавав ворогу розташування військових об’єктів

У Чернівцях викрили місцевого жителя, який передавав ворогу інформацію про розташування військових та стратегічних об’єктів.

Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, житель Чернівецької області, підтримуючи повномасштабне вторгнення, свідомо шукав контакти з представниками рф.

Так званого куратора чоловік знайшов в одному з месенджерів. Під час листування він пристав на пропозицію представника рф на постійній основі надавати інформацію про розташування військових та стратегічних об’єктів у Чернівцях.

Підозрюваний надсилав «замовнику» відеофайли з необхідними координатами будівель сектору безпеки, оборони та закладів охорони здоров’я. За інформацію отримував грошову винагороду на криптогаманець.

Правоохоронці затримали підозрюваного на одній з вулиць у Чернівцях під час надсилання чергового звіту «куратору». Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури громадянину повідомлено про підозру за фактами державної зради та виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 436-2 КК України).

Джерело