У Чернівцях судитимуть організатора потужного наркотрафіку та наркопритону | Кримінал

За даними слідства, налагодив канали збуту та облаштував  приміщення для вживання наркотичних 27-річний житель Чернівців. 

Чоловік збував наркотичні засоби способом та званих «закладок». Замовлення на «товар» він приймав через спеціально створений канал у  «Telegram».  Після отримання відповідної квитанції про оплату, надсилав «покупцям» через месенджер фото місця схованки та координати.

За результатами обшуків за місцем проживання підозрюваного, а також у спеціально облаштованому ним у лісі сховку, правоохоронці виявили майже 200 зіп-пакетів з амфетаміном; кілограм канабісу; понад 150 пігулок МДМА; понад 60 марок ЛСД; майже 180 марок броламфетаміну; 250 зіп-пакетів з психотропною речовиною PVP.

Орієнтовна вартість вилученого сягає близько 1 млн грн.

Крім того, встановлено що підозрюваний періодично надавав приміщення квартири, де тимчасово проживав,  для незаконного вживання особливо небезпечної психотропної речовини – амфетаміну.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюють слідчі Чернівецького районного управління поліції та ГУНП у Чернівецькій області, за оперативного супроводу співробітників обласного Управління боротьби з наркозлочинністю.

За матеріалами Чернівецької обласної прокуратури

Джерело