Цікаві та прості гадання на Колядки

Підбірка цікавих та простих гадань на свято Коляди


Веселий дзвін колядок навіває в домівках не тільки радість і святковий настрій, але і може служити чудовим приводом для цікавих гадань та передбачень на майбутнє. Спробуйте наші гадання на колядки, щоб долучити до святкового свята додатковий шар загадковості та непередбачуваності.


Гадання на маковій куті:
Коли ви збираєтеся в кожному домівці, положіть макову куту на руку та обмотайте шнурком. Якщо кутя розтріскана, це може свідчити про турботи чи невдачі в наступному році. Якщо ж вона лишається цілою, то наступний рік обіцяє бути успішним та щасливим.


Гадання на гороскопі:
Дізнайтеся знак зодіаку господаря будинку, який колядуєте. Гадайте на його гороскоп. Наприклад, для Риб гадаємо про кохання, для Лева – про успіх у справах, для Терез – про подорожі та нові враження.


Гадання на горілці:
Покладіть кілька зерен пшениці на дно келиха з горілкою. Якщо зерна опускаються вниз, то очікуйте успіху та щастя. Якщо залишаються вгорі, можливо, варто приготуватися до труднощів.


Гадання на свічках:
Запаліть свічку та гляньте на вогонь. Якщо він стабільний і спокійний, чекайте на гармонію в житті. Якщо він трошки тремтить чи качається, це може свідчити про невизначеність та невпевненість у майбутньому.


Гадання на обручі:
Попросіть кожного, хто колядує, прикласти обруч до руки. Якщо обруч підходить, це може бути попередженням про складнощі в сімейному житті. Якщо ж він проходить легко, очікуйте гармонії та щасливого об’єднання.


Гадання на свічці любові:
Розташуйте дві свічки так, щоб вони виходили одна назустріч іншій. Запаліть їх і спостерігайте за тим, як вони спільно горять. Якщо світло стабільне та яскраве, це може свідчити про гармонійні відносини. Якщо ж одна зі свічок гасне або димиться, це може вказувати на можливі труднощі у відносинах.


Гадання на ім’я:
Напишіть на двох або більше аркушах паперу різні імена, які вас цікавлять. Закрийте очі, перемішайте аркуші та витягніть один. Ім’я, яке ви витягнете, може мати особливе значення для вашого кохання або вказувати на нові знайомства.


Гадання на картках таро:
Використовуйте картки таро для гадання на кохання. Оберіть кілька карток, покладіть їх перед собою і проаналізуйте їхні образи та значення. Це може допомогти отримати інсайти в щасливі чи важкі моменти у вашому коханні.