Три ознаки, що ви зустрічаєтеся із соціопатом

Такий партнер може легко зруйнувати вашу самооцінку.

Обчислити соціопата дуже складно, оскільки ці люди майстерно маскують свою сутність. При цьому, якщо ви увійдете з ними у відносини, ви можете буквально за пару місяців отримати оглушливий удар по самооцінці. Як же зрозуміти, що від чоловіка час тікати? Ми зібрали важливі поради від учасників подібних стосунків. Будьте уважні, інформує Ukr.Media.

«Гнів не піддається контролю»

Наша знайома, Оксана, 25 років, розповідає, що навіть не думала про те, що у її житті може зустрітися такий чоловік. «Його наполегливість здавалося мені найпривабливішою в ньому якістю, і тільки потім я зрозуміла, в яку засідку потрапила. Якщо раніше мій чоловік робив агресивні випади у бік інших чоловіків, то пізніше переключився на мене», — каже дівчина. І дійсно, психологи попереджають, що соціопату вкрай важко стримувати гнів, чим далі ви занурюєтеся у відносини, тим небезпечнішою стає ситуація.

«Він був такий чарівний»

Попри те, що спілкування з соціопатом шкодить усім людям, що оточують його, особливо близьким, знайомих і друзів у нього може бути величезна кількість. Річ у тім, що соціопати вкрай чарівні. Вони можуть підтримувати цікаві розмови і часто мають широкий кругозір. Анна, 35 років: «Ми познайомилися у спільній компанії, він був зірка серед друзів. І лише за кілька тижнів я зрозуміла, хто мені дістався. Вся чарівність пішла і я виявилася наодинці з маніпулятором. Дівчатка, не ведіться на хлопців-"чарівників".

„Я задихалася у цих відносинах”

Зазвичай, соціопат довго вибирає собі жертву. Він не вступить у союз із людиною, яка захищатиметься, адже поступово він посилюватиме контроль, тільки емоційно виснажений партнер не зможе чинити опір. Олександра, 34 роки, розповідає про свій досвід: „У нас було велике коло спільних знайомих, я його давно знала, все начебто нормально було. Коли ми стали парою, він почав ревнувати навіть до своїх найкращих друзів. Ми сидимо на кухні в спільній компанії, а він дивиться тільки на мене, як я реагую на жарти його друзів. Добре, що мені вистачило розуму вчасно "зробити ноги". Зараз я дуже уважна з тими, кого підпускаю до себе».

Джерело