Третина всіх боєзіткнень біля Покровська – Генштаб

Третина всіх боєзіткнень біля Покровська - Генштаб

Фото: 48 ОАБр САУ Богдана веде вогонь по російським загарбникам

Ворог підтримує наступальні дії скиданням керованих авіабомб – вже 18 КАБів з початку доби.

З початку поточної доби на фронті відбулось 60 боєзіткнень, з них майже третина – на Покровському напрямку. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у середу, 29 травня.

На Покровському напрямку відбуваються п’ять бойових зіткнень. З початку доби їх уже 19. Противник зосереджує атаки у районах Новоселівки Першої, Новоолександрівки та Сокола. Активно підтримує наступальні дії скиданням керованих авіабомб – за сьогодні використав вже 18 КАБів у ході семи авіаударів поблизу Євгенівки, Олександрополя і Воздвиженки”, – йдеться у повідомленні.

На Харківському напрямку росіяни атакують від Мурома в бік села Стариця. Триває бій у районі Вовчанська. А загальна кількість боєзіткнень на напрямку зараз становить п’ять. З початку доби росіяни скинули дев’ять КАБів.

На Куп’янському напрямку відбулося вже 11 боїв. Протягом дня тут ворог загалом втратив 22 особи. Пошкоджено російський танк. Триває три бойових зіткнення.

На Лиманському напрямку окупанти здійснили ще два безуспішних штурми на територіях Серебрянського лісництва. Окрім того, скинули шість КАБів – по три у райони Лимана і Зарічного.

На Краматорському напрямку ворог атакував в районах мікрорайону Новий біля Часового Яру, а також села Іванівське. Отримав жорстку відсіч.

На Придніпровському напрямку ворог тричі ходив на штурми позицій ЗСУ у районі Кринок. Один із боїв на лівобережжі Дніпра продовжується. Ситуація контрольована.

Нагадаємо, за добу 28 травня було ліквідовано 1300 російських окупантів. Загалом з початку війни Росія втратила понад 505 тисяч бійців.

Джерело