“Треба давати здачу”: Царьов занервував після ліквідації Ківи

"Треба давати здачу": Царьов занервував після ліквідації Ківи

Фото: Соцмережі Царьов прокоментував вбивство Ківи

Зрадник записав кілька відео, в яких прокоментував вбивство свого колеги і закликав Росію “дати здачу”.

Колишній нардеп Олег Царьов прокоментував ліквідацію екснардепа-зрадника Іллі Киви українськими спецслужбами у Підмосков’ї. Він висловив побоювання, що подібні випадки триватимуть і надалі і закликав Росію “давати здачу”. Відповідне відео Царьов опублікував у своєму Telegram-каналі.

Царьов попросив росіян не знущатися з смерті Киви. Адже, як виявилося, зрадника Киву не любили навіть у Росії. У РФ колаборанту не змогли вибачити, що він деякий час був у складі Правого сектора та робив “русофобські заяви”.

“Багато хто виставляє пости, згадує “русофобські заяви” Киви. Типу, якщо він таким був, то значить його і не шкода. Але справа не в Киві. Яким би він не був, Росія відповідала за його безпеку. Тому удар по Киві – це удар по Росії. А удар по Росії треба сприймати серйозно і відповідати серйозно. А не писати, що “нам його не дуже шкода”, – заявив Царьов.

За його словами, Кива знав, що на нього “йде полювання”.

“Я знаю, що він знав, що за ним ведеться полювання. З цієї причини він переїхав з Москви в закрите селище. Але не вберіг себе. Камери та охорона не допомогли. Українські спецслужби працюють ефективно”, — сказав колаборант, додавши, що безпечного місця ворогам України немає.

Також Царьов заявив, що посилив власну охорону після замаху.

Як повідомлялося, 6 грудня Ківу знайшли мертвим поблизу одного із підмосковних готелів. У ГУР підтвердили смерть колаборанта, заявивши що за нею стоїть робота спецслужб.

Нагадаємо, 27 жовтня Олег Царьов зазнав нападу у Ялті. У нього здійснили два постріли. Пізніше ЗМІ повідомили, що цей замах – спланована спецоперація СБУ.

Джерело