Тікайте від нього: 5 сумнівних чоловічих компліментів, яким ніколи не можна вірити

Вчіться розпізнавати тиск уже на початкових стадіях стосунків.

Далеко не всі чоловічі компліменти говорять з наміром потішити свою жінку і зробити їй приємність. Деякі з них здатні принести тільки страждання в найближчому майбутньому. Психологи назвали п'ять фраз, яким не можна вірити в жодному разі, інформує Ukr.Media.

Фраза "Ну хто ще буде тебе любити так, як я?" найчастіше підкреслює не винятковість чоловіка, а вашу непотрібність. Цими словами він може буквально не залишати вам вибору і прив'язувати до себе. Схожий вплив має формулювання "Зі мною хоч нормальною людиною стала" — воно просто знецінює ваш розвиток.

Одразу тікайте від чоловіка, якщо він вимовляє фрази в стилі "Яка ти гарна, ще б пару кілограмів скинути". Цими словами чоловік намагається зробити вас "ідеальною", але на ділі лише провокує комплекси й вганяє в депресію.

Ще одна фраза, що знищує вас як особистість: "Серед своїх дур-подруг — ти в мене найрозумніша, просто професор!". Знецінення оточення в підсумку призводить до заборон на спілкування з будь-ким, а також робить вас об'єктом маніпуляцій.

Остання фраза: "Як тобі личить ця сукня! Тільки без мене нікуди в ній не ходи!". Такі компліменти нерідко закінчуються тим, що чоловік починає обмежувати вашу свободу.

Джерело