Так поводиться чоловік, коли перестає любити вас

Жінки зобов'язані про це знати – вони вкажуть на відсутність почуттів.

Ви підозрюєте, що кохання обранця до вас згасло, немов сірник? Як дізнатися це напевно?

Існує 7 спеціальних сигналів, що вказують на відсутність теплих почуттів з боку чоловіка, інформує Ukr.Media.

Він відмовляє вам навіть у маленькій допомозі

Не так давно він був вашим помічником. Варто було вам про щось попросити коханого, як він тут же виконував ваші забаганки.

Але тепер усе змінилося: він знаходить незліченну безліч відмовок. Ви робите для себе невтішний висновок — покластися вам нема на кого, доведеться все вирішувати самостійно.

Відтепер ви носитеся містом і повертаєтеся додому з важкими сумками на трамваї або на автобусі. Коли ви хворієте, то встаєте з ліжка з температурою і йдете в аптеку.

Він часто десь затримується

Як правило, з вигаданих і неправдоподібних причин. Чоловік бреше, що запізнився через затор, завал на роботі, дідуся, який потрапив у біду. Нерідко представник сильної статі посилається на батьків, братів, сестер та інших родичів, які потребують його допомоги.

Загалом, щодня супутник життя озвучує вам нові причини, які нібито завадили йому вчасно повернутися додому. Найцікавіше — він не завів собі коханку. Річ у тім, що чоловік не хоче перебувати разом із вами. Тому він готовий бігти геть із дому.

Він не хвалить вас

Зрозуміло, з плином часу всі чоловіки заспокоюються, перестають робити красиві вчинки з метою підкорення серця коханої.

Це велике упущення, адже будь-якій жінці приємно, коли до неї залицяється коханий чоловік.

Партнер, який розлюбив, більше не обсипає вас компліментами, не хвалить ваше куховарство, не радіє вашим маленьким перемогам. З цією бідою нічого не поробиш. Навіть якщо ви виграєте в лотерею 10 мільйонів, він не привітає вас і не посміхнеться. Усі теплі слова вже сказано.

Він проявляє повну байдужість: плює на ваші почуття до нього

Чоловік уже не ревнує вас до люб'язних приятелів, шанувальників і однокласників. Таке відчуття, що він геть забув про ваші стосунки.

У спальні представник сильної статі поводиться холодно. Він часто відмовляє вам у любовних ласках.

Він невпинно критикує вас

Підсвідомість змушує чоловіка здійснювати цю дію знову і знову. Його дратують усі ваші слова і дії. Чоловік не соромиться відкрито заявляти про це, адже в його серці давно немає любові.

У душі він сподівається, що ви самі все зрозумієте і підете, не з'ясовуючи стосунків і не влаштовуючи сцен. Але розрив любовного зв'язку не буває безболісним і легким.

Він злиться, поводиться агресивно, ображає вас

Однак є й особливо важкі випадки. Наприклад, ваш обранець давно все вирішив, але ви відчайдушно намагаєтеся його утримати. Звісно, йому це не сподобається.

Прив'язаний чоловік розлютиться й озвучить вам свої претензії в дуже жорсткій формі. Можливо, ви почуєте від нього сотню образ і неприємних зізнань.

Він не будує плани на майбутнє разом із вами

Для нього зараз куди важливіші власні бажання і цілі, які ніяк не пов'язані з вами. Він тихенько мріє розправити крильця і злетіти дуже далеко.

Ви перестали бути його музою. Виходить, що для нових досягнень, творінь і мрій чоловікові потрібна нова дівчина, як би сумно це не звучало.

Джерело