Ілюстративне
У Донецькій області Сили оборони України знищили черговий ворожий літак Су-25.
Про це повідомило Оперативне командування «Північ» на своїй Facebook-сторінці.
«Іще мінус два літаки окупантів на напрямку 110 ОМБр. Напередодні хлопці, посадили на вічну стоянку в донбаських степах ворожий Су-25, а вже сьогодні нестримні зенітники снайперські відпрацювали по іще одному Су», — йдеться у повідомленні.
Міністерство оборони у соціальній мережі Х також повідомило про збиття літака.
110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка на своїй Facebook-сторінці зазначила, що сьогодні зенітники снайперські відпрацювали по літаку Су-25.
«Московитам досі не вистачає клепки зрозуміти, що ми не дамо їм можливості засмічувати наш повітряний простір своїм літаючим залізом. Будемо збивати й далі! Сьогодні Україна відзначає день Героїв. Але, направду, на передовій день Героїв не раз в рік, а щодня. Щодня сотні тисяч українців своїми героїчними вчинками забезпечують існування нашої країни», — йдеться у повідомленні.
Бригада також опублікувала відео із комп’ютерною симуляцію збиття, на якій можна побачити, як саме було вражено літак. Два ворожі Су-25 пролітали над позиціями Сил оборони, і один з них був уражений зенітним підрозділом. Ворожий літак випустив теплові пастки, намагаючись уникнути влучання, але йому це не допомогло.
Раніше АрміяInform повідомила подробиці знищення п’ятого за травень 2024 року російського літака-штурмовика Су-25, який збили 22 травня 2024 року на Покровському напрямку.







Залиште відповідь