Сили оборони прокоментували ситуацію біля Красногорівки

Ілюстративне фото

Хоч ворожа російська пропаганда періодично  публікує інформацію, що їхня армія і увійшла в місто і десь закріпилась, але жодних територіальних успіхів за останні дні ворог не мав.

Про це заявив 5 травня в коментарі АрміяInform речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин

«Час від часу окупанти поодинокими групами намагаються штурмувати східні околиці міста на бронетехніці.  Та наші захисники вогнем артилерії та мінометів знищують усі спроби й намагання ворога зайти у місто. Частина ворожих груп, які встигли зайти й заховатися на території залишків вогнетривкого заводу, знаходяться під нашим вогневим контролем. Вживаються всі заходи для вибиття ворога звідти», — заявив Назар Волошин.

За його словами, Красногорівка перебуває під контролем підрозділів ЗСУ. Російські військові, які прорвалися штурмовими групами до міста, перебувають зараз у складному становищі, оскільки практично позбавлені постачання боєкомплектом і підтримкою бронетехніки. Тривають бої.

«Тільки за минулу добу в районі Первомайського — Красногорівки під час ворожих штурмів лише силами 59-ї бригади було знищено більше сотні окупантів. Загалом же намагання ворога просуватися супроводжуються великими втратами», — розповів Назар Волошин.

Як повідомляла АрміяInform, ЗСУ за тиждень знищили 8110 окупантів та 1106 одиниць ворожої техніки.

Джерело