Сили оборони півдня уразили понад 600 ворожих цілей за добу

Сили оборони півдня України на своєму напрямку протягом минулої доби виконали понад 700 вогневих завдань і було уражено понад 600 ворожих цілей.

Про це розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Є конкретні цілі та конкретне завдання їх уразити. І таких конкретних цілей вчора було понад 600. Більшість звісно вражаються FPV-дронами. Це окремий бліндаж чи окрема позиція. Вчора ворог мав втрати понад 150 особового складу, з них половина — безповоротні напрямки», — розповів Дмитро Плетенчук.

За його словами, загалом ситуація на південному напрямку залишається стабільною і ознак щодо створення наступальних угруповань не вбачається.

«Різких змін у стані та положенні противника так само немає. Перебуваючи в умовах штурму, ворог зазнає значно більших втрат, в рази більших», — додав речник.

Як повідомляла АрміяInform, війська рф продовжують спроби вибити українські підрозділи з плацдарму в Кринках на Херсонщині, та повернути контроль над островом Нестрига. Але ці спроби безуспішні й ворог відступає з втратами.

 

Джерело