Сумісність всіх 12 знаків зодіаку

Точний прогноз сумісності між дванадцятьма знаками зодіаку


Овен (21 березня – 19 квітня):

Овни – енергійні піонери. Вони найбільше гармонію знаходять зо знаками, які можуть заохочити їхню врівноважену силу, такими як Телець та Лев.


Телець (20 квітня – 20 травня):

Телець шукає стійкість та чутливість. Добре ладнає з різними елементами Зодіаку, але особливо гармонійно танцює з Рибами та Раком.


Близнята (21 травня – 20 червня):

Близнята люблять розмаїття та інтелектуальний обмін. Їхня ідеальна пара – Ваги та Водолій, які можуть їх розуміти та сприймати.


Рак (21 червня – 22 липня):

Раки – емоційні та заботливі. Їхнім найкращими партнерами є Скорпіон та Риби, які можуть поділитися їхньою глибокою емоційною природою.


Лев (23 липня – 22 серпня):

Леви шукають тих, хто визнає їхню велич. Вони ідеально ладнають з Стрільцями та Овнами, які можуть бути їхніми рівними в енергії та пасії.


Діва (23 серпня – 22 вересня):

Діви – перфекціоністи. Їм подобається порядок та врівноваженість. Знаки, які можуть надихнути їхню трудову етику, такі як Телець та Козеріг, – ідеальні партнери.


Ваги (23 вересня – 22 жовтня):

Ваги шукають гармонію та красу. Їх ідеальні пари – Близнята та Водолій, що можуть поділитися їхнім захопленням мистецтвом та соціальними відносинами.


Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада):

Скорпіони – загадкові та інтенсивні. Їхні душі найкраще розкривають Раки та Риби, які можуть розуміти їхню глибину.


Стрілець (22 листопада – 21 грудня):

Стрільці – свободолюби та оптимісти. Їхня ідеальна пара – Лев та Овен, які можуть поділитися їхньою енергією та бажанням пригод.


Козеріг (22 грудня – 19 січня):

Козероги шукають стійкість та успіх. Їх ідеальні пари – Телець та Діва, які поділяють їхні цінності та розуміють важливість праці.


Водолій (20 січня – 18 лютого):

Водолії – інноватори та гуманісти. Їхня ідеальна пара – Близнята та Ваги, які можуть сприймати їхні ідеї та прагнення до справедливості.


Риби (19 лютого – 20 березня):

Риби – чутливі та творчі. Їх найкращими партнерами є Рак та Скорпіон, які можуть розуміти та підтримувати їхні художні та емоційні уподобання.