Судитимуть так звану «прокурорку» так званої «генпрокуратури» так званої «днр» | Кримінал

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно так званого «начальника відділу підтримання державного обвинувачення, управління по нагляду за додержанням законів органами військового управління і органами виконавчої влади, що реалізують політику в сфері оборони генеральної прокурори днр».

Їй інкриміновано участь у терористичній організації та державну зраду.

Розслідуванням встановлено, що підозрювана тривалий час працювала в органах прокуратури України. Вона добровільно вступила до терористичної організації «днр» та була призначена на посаду «начальника відділу підтримання державного обвинувачення, управління по нагляду за додержанням законів органами військового управління і органами виконавчої влади, що реалізують політику в сфері оборони генеральної прокуратури днр».

Псевдопрокурор особисто підтримувала обвинувачення стосовно громадян України та іноземних громадян, які підтримують суверенітет та територіальну цілісність України, а також українських військовополонених та полонених іноземців у так званому «військовому трибуналі верховного суду днр» у надуманих злочинах.

Підозрювана завжди наполягала на найвищій мірі покарання. На вимогу цього «прокурора» в одній з надуманих справ проти громадян України жінку літнього віку незаконно засуджено до позбавлення волі строком на 17 років за нібито шпигунство на користь України.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління СБУ, оперативний супровід – УСБУ в Івано-Франківській області.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело