“Стосунки з нею пора припиняти”: Жіночі прохання, які принизливі для чоловіка

Жінка не поважає чоловіка.

У стосунках можна і навіть слід прислухатися до свого партнера. Адже лише так можна уникнути непорозуміння. Але іноді прохання людей можуть бути не те, що недоречні, вони безпосередньо принижують опонента, інформує Ukr.Media.

Деякі жіночі прохання можуть говорити про те, що жінка просто не поважає чоловіка, а її бажання лише підтверджують це. І часто ця неповага виникає через надлишок ресурсів, які чоловік надає жінці. Жінка починає нахабніти, тому вимагає ще більше, а віддає ще менше.

Платити за її особисті розваги

Коли чоловік платить за розваги, а задоволення від них отримує тільки жінка, це вкрай принизливо для першого. Залишається лише замислитися про мотиви чоловіка у цей момент.

Наприклад, жінка може просити у чоловіка грошей на похід у кафе з подругами, а йому пропонує залишитися вдома. Мало того, що чоловік оплачує жінці її дозвілля, він ще й залишається ні з чим.

Нахабнішою можна назвати ситуацію, коли жінка влаштовує за рахунок чоловіка собі цілу відпустку, поки її коханий працює на благо того, щоб вона могла спокійно відпочивати і ні в чому собі не відмовляти.

Такі ситуації вкрай принизливі для чоловіка у відносинах, і якщо вони все ж таки виникають, то варто розуміти, що жінка лише підтверджує ними свою неповагу до чоловіка.

Брати паузу у стосунках

Коли жінка пропонує чоловікові взяти паузу у стосунках, тому що вона заплуталася, розлюбила, то йому відкритим текстом пропонують посидіти на "лаві запасних", щоб у разі чого його можна було б покликати назад.

Мотиви жінок у таких випадках гранично зрозумілі, але не зрозумілі мотиви чоловіків, які готові принижуватися заради примарного шансу відновлення відносин.

Навіть якщо почуття чоловіка досить великі, це не може бути стимулом до того, щоб терпіти таке приниження. Тому погоджуватися з цим проханням безглуздо, краще запропонувати жінці остаточно завершити ці відносини.

Помстися йому за мене

Оскільки чоловік є главою сім'ї, він має обов'язок оберігати і захищати свою сім'ю. Проте випадки, коли жінка відверто провокує іншого чоловіка на конфлікт, а потім пропонує коханому за неї постояти, є актами кричущої неповаги.

По-перше, акти безпричинної агресії з боку незнайомого чоловіка у бік жінки, є досить великою рідкістю. Тому, швидше за все, жінка сама спровокувала цю поведінку.

По-друге, заступаючись за жінку чоловік потурає її швидкоплинному бажанню, а сам наражає себе на небезпеку. При цьому він може отримати травму або бути притягнутим до відповідальності, якщо нанесе цю травму іншому чоловікові.

Ми у жодному разі не закликаємо чоловіків до боягузтва, а лише намагаємося донести думку про те, що подібні конфлікти найчастіше організовані саме жінками.

Виправляти знаки уваги, що їй не сподобалися

Припустимо, що чоловік купив два квитки в кіно на певний фільм та запрошує свою кохану піти з ним. Але вона у відповідь на це заявляє, що їй цей фільм не подобається, а отже він має купити квитки на інший фільм.

Мало того, що жінка у даному разі не поважає чоловічий вибір, вона ще й не цінує його фінансами. Потурати її витівкам дуже безглуздо і абсолютно безперспективно.

До цієї категорії прохань можна віднести і куплений букет квітів, який жінка пропонує замінити на інший, подарований новий телефон, у якому, на її думку, недостатньо пам'яті тощо.

Ці прохання виконувати не можна. І якщо жінка все ж таки дозволяє собі подібну поведінку, то слід замислитися над тим, що стосунки з нею пора припиняти.

Джерело