Столичний адвокат намагався підкупити антикорупціонерів

Столичний адвокат намагався підкупити антикорупціонерів

Фото: САП У САП розповіли про викриття адвоката

Адвокат пропонував 200 тисяч доларів за передачу кримінального провадження стосовно його підзахисного до іншого органу досудового розслідування.

Адвокат одного зі столичних об’єднань був затриманий під час спроби підкупу прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури й детективів Національного антикорупційного бюро. Про це у вівторок, 4 червня, повідомила САП.

Зазначається, що адвокат пропонував 200 тисяч доларів за прийняття рішення про передачу кримінального провадження стосовно його підзахисного до іншого органу досудового розслідування.

Йдеться про справу щодо заволодіння електричною енергією національної компанії Укренерго та подальшу легалізацію 716 млн гривень, отриманих від її продажу.

Дії адвоката кваліфіковані за статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу).

За місцями роботи та проживання фігуранта проводяться обшуки.

Раніше повідомлялося, що САП скерувала до суду справу стосовно народного депутата, обвинуваченого у спробі підкупу топпосадовців у сфері відновлення.

В Укренерго заявили, що оборонка убезпечена від відключень світла

 

Джерело