США запровадили санкції проти «спонсорів» режиму лукашенка та голови білоруського Червоного Хреста

Управління з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) запровадило нові санкції проти кількох юридичних і фізичних осіб, які, на думку офіційного відомства США, є джерелами доходів для режиму білоруського лідера олександра лукашенка.

Про це йдеться у пресрелізі Міністерства фінансів США.

Ці дії спрямовані на посилення тиску на режим лукашенка через його «жорстоке придушення демократичного громадянського суспільства білорусі і співучасть у невиправданій війні росії проти України».

«Ми продовжуватимемо переслідувати джерела доходів режиму лукашенка, його так звані особисті «гаманці» і діячів, які сприяють веденню агресивної війни Росії в Україні, координують переміщення дітей з України до білорусі й підтримують авторитарний режим лукашенка», — заявив заступник міністра фінансів США з питань тероризму і фінансової розвідки Браян Е. Нельсон.

Також одним із тих, хто потрапив під санкції, є дмитро шевцов, генеральний секретар Червоного Хреста Білорусі, який, за даними Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів (OFAC), був співучасником дій рф із вивезення українських дітей до росії.

Джерело