США ввели санкції проти компаній, що постачають Ірану деталі для ракет і дронів

Міністерство фінансів США 2 лютого оголосило про санкції проти ключової мережі постачальників матеріалів і технологій для програм Ірану з розробки балістичних ракет і безпілотників, зокрема серії Shahed.

Про це йдеться на сайті міністерства фінансів США.

«Санкції ввели щодо чотирьох компаній, що базуються в Ірані і Гонконгу, беруть участь у постачанні матеріалів і технологій для іранських програм балістичних ракет і безпілотників, а також фірми, що базується в Гонконзі, що займається продажем іранських товарів китайським організаціям», — йдеться у повідомленні.

Міністерство фінансів також заявило, що наклало санкції на шістьох посадових осіб Кіберелектронного командування Корпусу вартових ісламської революції (КСІР-ЦВК) Ірану за шкідливу кібердіяльність проти критичної інфраструктури у США та інших країнах.

Санкції, оголошені в окремих заявах, є черговими спробами Вашингтона покарати Тегеран, чиї довірені особи в Іраку, Лівані, Сирії, Ємені та секторі Газа атакували американські та ізраїльські об’єкти.

Міністерство фінансів заявило, що воно наклало санкції на чотири організації, що базуються в Ірані та Гонконгу, за роботу як таємні закупівельні організації для іранської компанії «Піштазан Кавош Гостар Бошра» (ПКДБ) та її керуючого директора Хамеда Дехгана, які, за його словами, підтримують іранські військові організації, зокрема ісламські.

Міністерство фінансів також назвало три гонконгські фірми, які звинуватило в участі в мережі закупівель для іранських програм з балістичних ракет і безпілотників: FY International Trading Co., Limited, Duling Technology HK Limited та Advantage Trading Co., Limited.

Як повідомляла АрміяInform, ще на пів року Рада ЄС поновила економічні санкції проти росії.

Джерело