США просуватимуть Формулу миру Зеленського – Кірбі

США просуватимуть Формулу миру Зеленського - Кірбі

Фото: Getty Images Координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі

У Білому домі заявили, що ухвалили політику підтримки ініціатив, які надходять від України.

США будуть просувати Формулу миру президента України Володимира Зеленського. Про це під час брифінгу у суботу, 27 січня, заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передає Голос Америки.

Так, на запитання щодо можливості переговорів між Києвом та Москвою, Кірбі сказав, що США ухвалили політику підтримки ініціатив, які надходять від України.

“Державний департамент опублікував протокол дискусії, яку провів із президентом Володимиром Зеленським держсекретар Ентоні Блінкен. Джейк [Салліван], звичайно ж, там був присутній. Однак вони говорили про важливість продовження глобальної підтримки України та про те, що відбувається на полі бою, як Зеленський бачить усе це. У Давосі Зеленський розповів про українську Формулу миру”, – додав представник Білого дому.

Кірбі також додав про необхідність відновлення фінансової допомоги Україні від США. Він нагадав, що останній пакет допомоги Україні був затверджений ще 27 грудня.

“Саме тому нам так важливо отримати додаткове фінансування… для нової допомоги Україні, щоб ми могли продовжувати її,”, – зазначив Кірбі, додавши, що РФ очевидно буде продовжувати завдавати ударів по цивільній інфраструктурі та вести війну в Україні.

Нагадаємо, 14 січня у Давосі відбулася четверта зустріч радників із питань нацбезпеки та політичних радників щодо української Формули миру. Участь у заході взяли представники 81 країни та міжнародних організацій. Китай проігнорував цю зустріч.

США змінюють стратегію підтримки України – ЗМІ

Джерело