США не ухвалять допомогу Україні цього року

 США не ухвалять допомогу Україні цього року

Фото: Кун Майк Джонсон не дасть ухвалити допомогу Україні до Різдва

Очільник Палати представників Конгресу США відмовився продовжити роботу депутатів на тиждень перед Різдвяними святами для розгляду допомоги Україні.

Спікер нижньої палати Конгресу США – Палати представників – республіканець Майк Джонсон відмовився підтримати заклик лідера демократів у Сенаті щодо продовження на тиждень роботи обох палат для ухвалення додаткового фінансування, зокрема, для України. Про це у середу, 13 грудня, повідомляє Укрінформ.

У Білому домі назвали це відмовою від кроків, життєво важливих для національної безпеки США.

“Як ви чули вчора від президента (Байдена – ред.), американський народ не відвертатиметься від України та її боротьби за свободу проти тиранії. Але спікер Джонсон сказав, що Палата представників завершить свою роботу завтра без узгодження питань кордону, без фінансування Ізраїлю, без фінансування нагальних потреб для України”, – зауважила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр.

Вона підкреслила, що це заохочує потенційних агресорів у глобальному масштабі.

“Світ спостерігає за діями республіканців у Конгресі. Москва, Пекін і Тегеран – усі вони дивляться. Республіканці з Палати представників не повинні повертатися додому на свята, коли потрібно зробити життєво важливі кроки для безпеки Сполучених Штатів і світу”,- наголосила вона.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський провів зустріч зі спікером Палати представників США Майком Джонсоном у Вашингтоні. Обидва лідери позитивно оцінили результати переговорів. Також він провів зустріч у Сенаті США, під час якої розповів американським політикам про безпекову та економічну ситуацію, та відповів на їхні запитання. 

 

Джерело