Соцмережі вибухнили мемами про польську ППО

Соцмережі вибухнили мемами про польську ППО

У соцмережах жартують про польську ППО, яка не наважується збивати російські ракети

Користувачі соцмереж жартують з приводу нерішучості поляків, які висипають зерно з українських фур, але не наважилися збити російську ракету, яке пробула у небі Польщі “лише 39 секунд”.

Українці відреагували на бездіяльність польської протиповітряної оборони, яка вирішила не збивати російську ракету, яка залетіла на ії територію і пробула там 39 секунд, перш ніж залетіти в Україну.

Особливо користувачі кепкують з контрасту між “відважністю”, з якою польські фермери висипають зерно з українських фур і нерішучістю польських військових, які дозволяють російським ракетам безперешкодно літати у небі Польщі.

Також приводом для жартів стала заява міністра оборони Польщі Владислава Косіняка-Камиша, який сказав, що якби ракета залетіла б глибше на територію Польщі, тоді польське ППО її б точно збило.

Кorrespondent.net зібрав для вас найцікавіші жарти.

 

Нагадаємо, у неділю російська ракета порушила повітряний простір Польщі в районі населеного пункту Осердув Люблінського воєводства і пробула в ньому 39 секунд. Пізніше міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що польські військові збили би російську ракету, якби у них була упевненість у тому, що вона прямує до якоїсь цілі у Польщі. Пізніше у Збройних силах Польщі заявили, що не стали збивати ракету, щоб не створювати ризик для місцевого населення. 

Джерело