Службовця ліквідованого Верховного Суду України підозрюють у виправдовуванні агресії рф. ФОТО | Кримінал

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора керівнику одного із структурних підрозділів Верховного Суду України, який з 15 грудня 2017 року перебуває у стані ліквідації у зв’язку зі створенням Верховного Суду та правосуддя не здійснює, повідомлено про підозру у виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії рф проти України, глорифікації її учасників.

За даними слідства, службовець виправдовував збройну агресію рф і тимчасову окупацію нашої держави. Він заперечував суверенітет України і пропонував віддати ворогу південні регіони, у тому числі Одеську та Херсонську області.

Також підозрюваний героїзував найманців російської приватної військової компанії «Вагнер» та підтримував їхню участь у війні проти нашої держави. Він пропонував розпочати новий наступ на Україну з північного напрямку для захоплення Львова та сусідніх регіонів, сподівався на швидку окупацію держави з подальшим встановленням на її території кремлівського режиму.

Факти підривної діяльності посадовця на користь рф підтверджено висновком експертизи.

Під час обшуків за місцем його проживання правоохоронці виявили мобільні телефони та комп’ютери, набої до стрілецької зброї, спеціальний технічний засіб незаконного стеження, прокремлівську літературу.

Досудове розслідування здійснюється СБУ.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело