Сирський заявив про перестановки командирів бригад

Сирський заявив про перестановки командирів бригад

Фото: Facebook / Олександр Сирський Бойові можливості насамперед залежать від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, наголосив Олександр Сирський

Головнокомандувач розповів, що відзначив деякі бригади, зокрема, 54 ОМБр та подякував воїнам 25 ОПДБРр, 47 ОМБр та 79 ОДШБр.

Кадрові перестановки були проведені серед командирів в окремих бойових бригадах. Мета змін полягає в збереженні життів та здоров’я захисників. Про це повідомляє головнокомандувач ЗСУ Олександра Сирського на своєму Telegram-каналі.

За його словами, він нині продовжує роботу на східному фронті, а також додав, що ситуація на фронті залишається складною, але контрольованою.

“Протягом трьох днів цілком стало зрозуміло чому в разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – ні”, – зазначається в його повідомленні.

Бойові можливості насамперед залежать від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати адекватні та виважені рішення. Велике значення має рівень підготовки та злагодженості штабу бригади. В окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, відправлені групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги.

“В окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення”, – пояснив Сирський.

Головнокомандувач також відзначив бійців 54 ОМБр, які влучним артилерійським вогнем у поєднанні з грамотним мінуванням знищили дві колони бронетехніки противника і подякував воїнам 25 ОПДБРр, 47 ОМБр та 79 ОДШБр.

Як ми вже писали раніше, Олександр Сирський на тлі своєї поїздки в район бойових дій у Донецькій області, повідомив про врахування прорахунків в оцінці обстановки. 

Додамо, головнокомандувач ЗСУ повідомив, що бійці ЗСУ вибили російських окупантів з околиць Орлівки Покровського району Донецької області. 

Джерело