Сирський розповів про ситуацію під Харковом

Сирський розповів про ситуацію під Харковом

Фото: Олександр Сирський / Telegram Олександр Сирський запевнив, що ситуація на Харківщині під контролем

Спроби російських окупантів прорвати оборону українських військ зупинено, запевнив головком ЗСУ.

Цього тижня загострилася обстановка в Харківській області. Наразі там тривають бої в прикордонних районах уздовж державного кордону з РФ. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram в неділю, 12 травня.

“Обстановка складна, але Сили оборони України роблять все, щоб утримати оборонні рубежі та позиції, наносять ворогу ураження”, – написав він.

За даними Сирського, спроби російських окупантів прорвати оборону ЗСУ зупинено. Він запевнив, що для підсилення оборони вживаються всі необхідні заходи та оперативно приймаються рішення, в тому числі кадрові. 

На Куп’янському, Сіверському, Лиманському, Покровському напрямках тривають активні бої, ситуація дуже динамічно змінюється.

“В одних районах противник має частковий успіх, в інших – Сили оборони витісняють противника та покращують своє тактичне положення”, – повідомив Сирський.

Окрім цього, на Краматорському напрямку ворог не полишає спроб оволодіти містом Часів Яр і продовжує наступальні дії на схід від населеного пункту. Окупанти безуспішно намагаються відновити втрачене положення в районі Кліщіївки.

“Попри складну ситуацію на фронті проводиться ротація підрозділів для відпочинку військовослужбовців та відновлення боєздатності бригад”, – додав головнокомандувач ЗСУ.

Як відомо, у останні дні росіяни розпочали наступ на Харківщині. Напередодні президент Володимир Зеленський повідомив про контрудари у цьому регіоні.

Водночас у ЗСУ заявили про відхід з деяких позицій на Харківщині. За даними DeepState, окупанти захопили шість сіл.

Джерело