Сирський розповів про новий етап війни проти РФ

Сирський розповів про новий етап війни проти РФ

Фото: Telegram / Олександр Сирський Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський

Задача нового етапу в протистоянні ворогу полягає у виснаженні противника, пояснив головнокомандувач ЗСУ.

Українські військові перейшли в новий етап ведення війни проти РФ, що полягає у виснаженні противника. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський в інтерв’ю ZDF.

За його словами, основна цінність для України – життя військових, зокрема тих, що виконують бойові завдання. Україна не може собі дозволити діяти аналогічно РФ і не цінувати життя українців.

“Ми не можемо дозволити собі такого ставлення як у російських воєначальників, коли вони проводять тактику м’ясних штурмів”, – сказав головком.

Сирський також зазначив, що за останніми даними втрати окупантів в 7-8 разів перевищують українські. За його словами, він ліпше залишити якусь позицію, та не допустити загибель особового складу.

“Ми перейшли від наступальних дій до ведення оборонної операції. Мета нашої операції – виснажити противника, завдати йому максимальних втрат, використовуючи наші укріплення, наші переваги в технічному плані, в плані безпілотної авіації, РЕБ, утримування підготовлених рубежів оборони”, – зазначив головнокомандувач.

Він додав, що ця війна підвищує значення технологічного прогресу в збройних силах та самого прогресу збройної боротьби.

“Ми вже бачимо і для нас це не новина використання наземних роботизованих платформ. Модулів, які керуються дистанційно, що дає можливість зберегти життя військових. Тобто війна переходить у нову стадію”, – заявив військовий.

Як відомо, 8 лютого Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив Олександра Сирського, який до цього очолював Сухопутні війська.   Крім того, з посади начальника Генштабу було звільнено Сергія Шапталу, а замість нього призначили Анатолія Баргилевича, який до цього обіймав посаду командувача Сил ТрО. 

Тоді ж як генерал-лейтенант Олександр Павлюк став новим командувачем Сухопутних військ.

Джерело