Сирський оцінив вплив допомоги США на можливості України

Сирський оцінив вплив допомоги США на можливості України

Фото: Facebook / Олександр Сирський Українські підрозділи вже відчули реальне посилення своєї спроможності давати відсіч ворогу, заявив Сирський

Головнокомандувач ЗСУ подякував главі Об’єднаного комітету начальників штабів США генералу Чарльзу Брауну за військову допомогу.

Військова допомога США посилила спроможність українських підрозділів давати відсіч ворогу. Про це заявив під час телефонної розмови з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Квінтоном Брауном головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, йдеться в повідомленні на його Facebook-сторінці за 22 червня.

“Поділився своїм баченням обстановки на полі бою після поїздки на фронт. Обговорили аспекти матеріально-технічної допомоги Україні та питання підвищення якості підготовки наших військ”, – розповів він.

Головнокомандувач ЗСУ подякував за військову допомогу від США, що продовжує надходити.

“Українські підрозділи вже відчули реальне посилення своєї спроможності давати відсіч ворогу”, – підкреслив Сирський.

Нагадаємо, ЗМІ раніше повідомляли, що США мають намір призупинити відкриті замовлення на системи протиповітряної оборони Patriot і ракети до них поти, поки Україна не матиме досить коштів для захисту від повітряних атак Росії

США підтвердили зміну пріоритетів у наданні Україні ракет Patriot і NASAMS

Джерело