Сили оборони контролюють 70% Вовчанська – ОСУВ Хортиця

Сили оборони контролюють 70% Вовчанська -  ОСУВ Хортиця

Фото: Национальная полиция Украины (иллюстративное фото) Руїни Вовчанська

У місті й на околицях точаться жорсткі бої, адже росіяни там не припиняють спроб просунутись або закріпитися малими штурмовими групами.

Сили оборони України контролюють Вовчанськ Харківської області приблизно на 70%. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Назар Волошин, пише Українська правда.

“У місті й на околицях точаться жорсткі бої, адже росіяни там не припиняють спроб просунутись або закріпитися малими штурмовими групами. Але Сили оборони роблять все можливе, щоб не дати ворогу закріпитися й тримають загарбників під вогневим контролем”, – скадав Волошин.

Речник додав, що Сили оборони тримають під вогневим контролем річку Вовча й “докладуть всіх зусиль, щоб ворог не перейшов на той бік річки”.

Аналітичний проєкт DeepState повідомляє, що північна частина Вовчанська за три тижні російського наступу практично стерта ворожою артилерією.

“Супутникові знімки свідчать про значні ураження будівельного фонду міста. Орієнтовно від 50 до 80 відсотків знищено і не підлягає відновленню. Є ще цілі будинки в південній частині міста, але і їм ще не довго стояти при такій інтенсивності”, – зазначає DeepState.

Нагадаємо, у США констатували провал наступу РФ на Харківщині.

Росія готує другу фазу наступу на Харківщині – ISW

Джерело