Шоколад може заспокоїти кашель

Шоколад – нові ліки від кашлю

За словами професора, ліки, що містять какао, набагато кращі за звичайну мікстуру від кашлю. Дослідження на 163 пацієнтах показали, що більшість тих, хто лікувався за допомогою шоколаду, відчували полегшення вже на другий день.

Какао утворює покриття на нервових і запалених закінченнях в горлі, які викликають бажання відкашлятися.

Але гарячий шоколад не буде мати такого гарного впливу, як просто шматочок шоколаду, який можна посмоктати. Крім самого какао заспокійливу дію забезпечують й інші інгредієнти – дифенгідрамін, левоментол і хлорид амонію, які можна додавати в ліки.

Також британський вчений стверджує, що ділити кашель на мокрий і сухий – це лише пережитки минулого (коли лютував туберкульоз) і виключно маркетинговий хід:

Сьогодні ми знаємо, що майже весь кашель викликаний інфекцією верхніх дихальних шляхів, яка часто супроводжує застуду або грип, і з цим типом інфекції немає різниці між тим сухий кашель або той, який викликає виділення мокротиння.

Це не слиз, який викликає бажання відкашлятися, це факт, що інфекція пошкодила механізм захисту організму і зробила нервові закінчення верхніх дихальних шляхів гіперчутливими.

Джерело