Що робити з родичами, які постійно псують настрій та отруюють життя

Про це не говорять уголос.

Є деякі речі, про які люди не говорять уголос. Тому що так неприйнятно, тому що "нас так виховували", "бо Бог вчить прощати". Та багато чому. Терплять і не кажуть. А є особливо важливі речі, які корисно знати кожному! Знати, щоб бути по-справжньому щасливою та вільною людиною, інформує Ukr.Media.

Ким би не доводився нам родич, якщо він постійно псує нам настрій і отруює наше життя, якщо він використовує проти нас різне психологічне насильство, — з ним необхідно негайно припиняти будь-які спілкування.

Винаймати свою квартиру, блокувати номер телефону, змінювати місто або навіть країну. Використовувати всі можливі законні способи, щоб раз і назавжди викреслити таку людину зі свого життя.

Тепер перерахуємо, чому така дія не категорична, не жорстока, а єдина вірна.

По-перше, людина, яка практикує психологічне насильство, ніколи не зміниться. Це її природа. Ніколи! Після гучного скандалу, вона може на якийсь час стати більш доброзичливою стосовно вас, але миттєво її зла сутність знову вирветься назовні, і ви знову страждатимете.

По-друге, це ваше життя. Ви маєте повне право бути щасливою людиною, в житті якої немає місця для агресії, хамства, грубості, фізичного та психологічного насильства. Ким би вам не доводився зла людина, як би довго ви не вибудовували з нею стосунки, у разі придушення та приниження вашої особистості, без сліз, смутку та жалю, потрібно ставити велику та жирну крапку. Вольовим зусиллям назавжди припиняти контакт. І зробити так якнайшвидше.

Іноді прийняти рішення терпіти чи не терпіти злих, отруйних родичів — це питання грошей. Якщо ви опинилися в такій ситуації, — запитайте себе: "Хіба я готовий заради цих грошей або заради цих квадратних метрів терпіти хамство, образи та знищення моєї особистості? Хіба я дійсно хочу прожити своє життя так?" І ми не говоримо вже про численні хвороби, які виникають на нервовому ґрунті.

Не бійтеся ставити жирну крапку! Будьте щасливі! Живіть для себе і для тих, хто вас справді по-справжньому щиро та міцно любить. Хто пишається вами, щиро радіє вашим успіхам, дарує вам справжню радість та любов.

Джерело