Що робити, якщо ваш хлопець спілкується з іншими дівчатами

Спочатку потрібно з'ясувати причину такої поведінки хлопця.

Втомилися потай читати листування свого хлопця з іншими дівчатами і боятися, що вас упіймають за цим непривабливим заняттям? Набридло чути про інших дівчат? Хочеться, щоб у житті вашого хлопця були лише ви і жодних конкуренток? Це бажання цілком здійсненне. Зараз ми розповімо, як його здійснити так, щоб не посваритися зі своїм коханим. Ми надамо вам корисну інформацію, яка дозволить підібрати потрібний підхід до свого обранця, не опустивши себе в його очах! А ще ми розповімо про те, чому хлопець спілкується з іншими дівчатами, чому у його голові можуть з'являтися думки про інших. Поговоримо і про те, чому він, немов команда рятувальників, поспішає на допомогу своїй колишній при першому ж проханні і чи це нормально, інформує Ukr.Media.

Чи є спілкування?

Перше, що потрібно зробити, — переконатися в тому, що хлопець спілкується з іншими дівчатами. Як це зрозуміти? Все залежить від того, яку він переслідує мету. Якщо його зацікавила якась певна панночка, наприклад колега або дівчина з сайту знайомств, цілком ймовірно, що його поведінка стане досить агресивною. Він може критикувати вас з будь-якого приводу і без нього: йому може здаватися, що ви погано виглядаєте без макіяжу, погладшали, стали не надто модно одягатися. Однак у цієї медалі є й інший бік: психологи кажуть, що він може трансформуватися на дуже турботливу людину. Якщо вам здалося, що ваш хлопець почав спілкуватися з іншою дівчиною, як би неправильно це не було, подивіться у його смартфон.

Можливо, у SMS-повідомленнях ви знайдете докази того, що він думає про іншу. Не варто забувати і про соціальні мережі, телефонні дзвінки: дуже важливо простежити, з ким він говорить, як, чи виходить він у цей час із кімнати. У тому випадку, якщо спілкування займає забагато часу, а відбувається воно лише тоді, коли ви відсутні, можна починати хвилюватися. Цілком ймовірно, що він із кимось фліртує. Доказом цього може слугувати те, що молодий чоловік припинив приділяти вам увагу і час, ви не можете дочекатися від нього компліментів. У тому випадку, якщо хлопець спілкується з новою знайомою лише для дружніх стосунків, він без проблем розповість вам про неї, зможе розмовляти з нею у вашій присутності.

Навіщо хлопцеві контакти з іншими дівчатами?

Якщо хлопець постійно спілкується з іншими дівчатами, то вам слід звернути увагу на те, як останнім часом складаються ваші стосунки. Спілкування може сигналізувати про наступне:

  • з вашого боку відсутня увага до його персони;
  • йому бракує спілкування;
  • у ваших відносинах забагато побутових проблем;
  • хлопець не почувається значущим;
  • він бажає викликати у вас ревнощі;
  • йому необхідний флірт.

Серед причин може бути і те, що вашому обранцеві легше знаходити спільну мову з дівчатами, ніж із представниками своєї статі. І він просто не бачить нічого дивного у дружньому спілкуванні з дівчатами. До того ж, якщо у листуванні немає компліментів і фраз типу "Мені б таку дівчину", тоді можна розслабитися.

Чи це нормально?

Чому хлопці спілкуються з іншими дівчатами? Навіщо вони це роблять? Питання дуже цікаве. Психологи запевняють, що дружба між людьми протилежної статі — явище вкрай рідкісне. Звичайно, можна закрити очі на спілкування свого хлопця з іншими панянками, якщо ви йому довіряєте на усі 100 %, якщо ви впевнені в тому, що він не зрадить і не піде до іншої. Особливо це стосується тих ситуацій, коли хлопець спілкується з колишньою, якщо у них є спільна дитина. Ця ситуація абсолютно нормальна, адже чоловік, що підтримує зв'язок з матір'ю своєї дитини, є відповідальною людиною. Можете спробувати поставити себе на місце колишньої другої половинки. Чи хотілося б вам, щоб він підтримував вас так само, як і ту дівчину, до якої ви його зараз ревнуєте? Швидше за все, відповідь буде позитивною, а тому у цьому немає нічого поганого.

Приводів для переживань немає у тому випадку, коли у "конкурентки" є хлопець або навіть чоловік. Нервувати не варто і тоді, коли ваш чоловік спілкується з іншими панянками як із чоловіками у спідниці. А ось за наявності відкритого флірту і явної зацікавленості у незнайомій дівчині як розумній і сексуально привабливій особі слід бити на сполох. Що робити в такій ситуації? Дівчина, з якою спілкується ваш коханий, повинна знати про ваше існування, це дозволить їй не плекати ілюзій щодо свого приятеля.

Спілкування з колишньою дружиною або дівчиною

Окремо слід поговорити про спілкування вашого коханого з його колишньою дівчиною чи дружиною. Причин такого спілкування може бути багато. Цілком можливо, що ваш коханий чоловік просто багато чого пережив зі своєю колишньою, а тому боїться її втратити. Не потрібно плутати це відчуття з почуттям кохання! Можливо, йому просто шкода свою екс-кохану, а, можливо, вони змогли залишитися гарними друзями. Правда, не виключено, що він сподівається відновити з нею стосунки. Якщо хлопець спілкується з іншими дівчатами, колишньою дружиною, він не зобов'язаний перед вами звітувати. Ви сумніваєтеся в тому, що у цьому спілкуванні немає нічого, окрім дружніх відносин? Спробуйте поговорити про це зі своїм хлопцем і все з'ясувати.

Велика кількість подружок

Хлопець спілкується з іншими дівчатами? Що робити, якщо кількість його подружок неухильно зростає? Головне — не ревнувати хлопця і не забороняти йому бачитися з панночками-подружками. Найкращим рішенням буде спроба потоваришувати з ними! Психологи стверджують: чим краще ви будете знати "суперниць", тим у вигіднішому становищі ви опинитеся! Ще один гарний спосіб — почати з'являтися у чоловічих компаніях, наприклад, у тренажерному клубі або на роботі. Можна навіть попросити подружок час від часу надсилати вам інтригуючі повідомлення. Почніть якомога частіше зникати: як із домівки, так і з поля зору свого хлопця. Коли він починає пред'являти претензії, а він неодмінно починає це робити, ви можете згадати про його поведінку. Є і третій варіант дій: якщо молода людина спілкується з дівчатами лише тому, що йому більше немає чим зайнятися, тоді займіть його роботою і розвагами. Запросіть на прогулянку або у кіно, організуйте вдома ремонт!

Чи обмежувати свободу?

Тим панянкам, чиї кохані люди (звичайно, якщо вони серйозні та адекватні) регулярно переписуються з дівчатами, перейматися через таке спілкування у соціальних мережах не слід. Сьогодні це цілком нормальна практика: знаходити собі однодумців у групах за інтересами, ділитися з кимось своїми знаннями та накопиченим досвідом. Хвилюватися не слід і тоді, коли мова йде про старі контакти: цілком прийнятне підтримання гарних відносин з однокласницями та одногрупницями, подругами дитинства. Зрештою, ви ж не зможете посадити людину на ланцюг і вирішувати за неї, з ким можна спілкуватися, а з ким — категорично заборонено.

Хочеться обмежити свободу свого коханого? Перш ніж так чинити, поміркуйте: як часто ви самі у реальному або віртуальному житті спілкуєтеся з представниками протилежної статі? Чи хотілося б вам, щоб ваша друга половинка забороняла контактувати з хлопцями?

Як припинити таке спілкування?

Психологи давно помітили, що будь-який флірт починається на фоні нез'ясованих відносин, побутових проблем або будь-яких конфліктів. Саме тому, якщо вас напружує те, що хлопець спілкується з іншими дівчатами, перегляньте свої стосунки. Припинити неприємне вам спілкування можна. Для початку необхідно заспокоїтися і ретельно все проаналізувати. Замисліться над тим, чи приділяєте ви достатню кількість уваги своєму партнерові. Наступний крок — пошук спільних інтересів і тем: почніть разом займатися спортом, дивіться серіали, які подобаються вам обом, і обговорюйте їх. Змініть сірі будні, дивуйте свого коханого: ви можете влаштувати романтичну вечерю, запросити його помилуватися зірками, продемонструвати гарну білизну. Можна спробувати пояснити хлопцеві, що ці листування і дзвінки приносять вам біль та страждання. Натякніть, що у такий спосіб він може втратити вашу довіру.

Висновок

Хлопець спілкується з іншими дівчатами? Найголовніше, що ви повинні розуміти: реальне спілкування без натяку на стосунки, листування у соціальних мережах і телефонні дзвінки — це зовсім не кінець світу. Адже ваш коханий чоловік не зберігає фотографії цих панянок на свій комп'ютер або телефон, не запрошує їх на побачення і не пропонує інтим. Чи відбудеться це у майбутньому? Це залежить лише від вас. Саме тому так важливо розвивати відносини, залишаючись для свого чоловіка найбажанішою.

Джерело