Що робити, якщо чоловік втрачає інтерес до вас

Як не парадоксально, але більшість методів, які ми використовуємо, щоб повернути інтерес, не працюють.

Якщо є охота можна знайти безліч порад про те, як дізнатися: чи хлопець зацікавлений у серйозних стосунках, чи втрачає інтерес до вас. І що робити, якщо він все ж має намір піти? Як повернути його назад? Як не парадоксально, але більшість методів, які ми використовуємо, щоб повернути втрачений любовний інтерес, насправді не працюють, інформує Ukr.Media.

Сьогодні ж ми поговоримо про речі, які варто практикувати постійно. Вони допоможуть вам жити щасливим життям. У підсумку ви залучите у своє життя приголомшливих людей і не менш чудові стосунки.

Ось, що варто зробити у випадку, якщо чоловік почав втрачати інтерес до вас.

Бездіяльність

Простіше сказати, ніж зробити. Однак воно того варте! Перш за все, запам'ятайте наступне: істериками ви нічого не доб'єтеся. Ви тільки ще більше відштовхуєте його від себе. Пригальмуйте. Дайте собі час поміркувати про те, що відбувається.

Якщо ви відчуваєте, що він втрачає інтерес до вас, чи варто бігати за ним?

Вам може здатися, що це єдиний можливий вихід, адже тільки так ви зможете зупинити його. У нас для вас новини. Такий підхід в корені невірний. Чоловік — зовсім не здобич. Так що, перестаньте полювати! Якщо він дійсно любить вас, він повернеться за своєю волею. Він повинен повернутися до вас сам, а зовсім не тому, що ви за ним бігали.

Припустимо, ви продовжите бігати. В такому випадку, як дізнаєтеся, що ви йому цікаві, і він дійсно хоче бути з вами? Можливо, він залишається з вами тільки тому, що йому так простіше. Можливо, він не хоче істерики, яку ви влаштуєте у разі прощання. Просто нічого не робіть. Розслабтеся. Вам нема чого боятися. Від нього довго немає новин, і він ніяк не спробував зв'язатися з вами? Ось вона, відповідь на всі ваші запитання. Вам не судилося бути разом.

Відступаючи на крок назад і дозволяючи чоловікові взяти контроль у свої руки, ви отримуєте можливість дізнатися його краще. Ви дізнаєтеся, хто він насправді. Який він у моменти, коли ви не тиснете на нього, намагаючись дізнатися, що ж він відчуває до вас. Якщо ви так і продовжите бігати за ним, то не дізнаєтеся його. Ви тільки зрозумієте, як він реагує на погоню.

Побачення з іншим чоловіком

Правильніше дотримуватися певної лінії поведінки до тих пір, поки ви і партнер не приймете спільне рішення стати парою. Поки ще він не ваш молодий чоловік. Ви не повинні ставитися до нього так, особливо, якщо вам здається, що він втрачає інтерес до вас. Ви просто зустрічаєтеся, щоб дізнатися один одного краще.

В його поведінці присутні ознаки того, що він втрачає інтерес до вас? Зверніть на це увагу і відповідним чином змінити свою лінію поведінки. До тих пір, поки він офіційно не стане вашим коханим, не забувайте про наступне: це всього лише хлопець, з яким ви проводите час. Ви зустрічаєтеся з метою зрозуміти, чи підходить він вам.

Дуже заманливо начепити рожеві окуляри і свідомо не звертати уваги на інших людей навколо, адже у вашому серці зараз живе тільки він. Подумайте трохи про те, що може статися пізніше. Що, якщо він не наважиться на серйозні стосунки з вами? Що, якщо він хоче ходити на побачення з іншими дівчатами? Навіщо ж вам присвячувати себе цілком цій людині?

Найкращий і єдино правильний підхід — зустрічатися з іншими хлопцями. Сенс зовсім не в тому, щоб змусити його ревнувати. Суть не в ньому, а у вас.

Варто бути відкритою новим зустрічам. Ви повинні дати шанс іншим людям познайомитися з вами. Ходіть на побачення, знайомтеся та дізнавайтеся їх краще. Не намагайтеся порівнювати. Не намагайтеся зводити на п'єдестал. Зациклившись, ви позбавите себе можливості познайомитися з іншими, можливо, більш чудовими людьми.

Сфокусуйтеся на власному житті

Можливо, у вашому оточенні немає нікого, з ким ви хотіли б провести час. Зовсім не обов'язково завжди бути у стосунках. Сфокусуйтеся на своєму житті. Це саме те, що завжди актуально.

Ваше життя не повинне обертатися навколо чоловіка або стосунків. Коли у нас є відносини, ми часто навіть не усвідомлюємо, що своїми руками робимо кохану людину центром свого всесвіту. Поступово це стає звичкою. Така поведінка цілком прийнятна для закоханих підлітків або на ранніх стадіях стосунків. Для дорослої людини ненормально кидати всі свої хобі, забувати про цілі і друзів заради одного чоловіка.

Пригальмуйте на хвилинку. Чи не зробили ви його центром свого всесвіту? Якщо це так, то не дивно, що він втрачає інтерес.

По-перше, на партнера може тиснути той факт, що весь світ обертається виключно навколо нього.

По-друге, якщо у вас немає життя за межами стосунків (немає хобі, інтересів, друзів), то з вами, швидше за все, буде дуже нудно.

Пам'ятайте про те, наскільки ви прекрасні

Ми часто підходимо неправильно до питання стосунків. Якщо ви дивитеся на чоловіка, як на нагороду, яку обов'язково потрібно завоювати, це абсолютно неправильно. Ви не повинні мислимими і немислимими способами доводити чоловікові, що ви чогось варті і заслуговуєте. Вам не потрібно нікому доводити, що ви надзвичайна людина. Просто робіть те, що повинні. Живіть своїм життям і дозвольте вашій енергетиці самій залучити дійсно ваших людей.

Складіть список всіх своїх позитивних якостей. Може здатися, що це вияв марнославства, але це не так. Це спосіб дізнатися свої сильні сторони. Якщо у вас низька самооцінка, то скласти такий список буде важче. В такому разі, ви можете попросити близького друга назвати ваші позитивні якості.

Ви добра людина? Ви весела? Ви дійсно вмієте слухати?

Складіть список і прикріпіть на чільне місце у своїй кімнаті. Кожен раз, коли буде псуватися настрій або ви починаєте сильно переживати, читайте про свої сильні сторони, пункт за пунктом.

Якщо хтось не цінує ваших позитивних якостей, це не означає, що у вас їх немає, або що ви нічого не варті в цьому житті. Це означає, що конкретно ця людина вам не підходить. Він або не хоче розгледіти все найкраще у вас, або він не здатний оцінити по достоїнству.

Ви не повинні намагатися змінювати чоловіка або себе, щоб підлаштуватися під нього. Вам варто знайти того, з ким ви зможете бути самою собою.

Пам'ятайте про те, що він усього лише людина

Ви зустрічаєтеся з ним всього нічого, але вже вирішили, що він той самий, єдиний? Це надзвичайно сильно тисне на нього. Крім усього іншого, ви ще не зняли рожеві окуляри. Ви не закохалися в нього, а в образ, який створили у своїй голові.

Ми схильні проектувати свої почуття — переносити їх на конкретну людину. Пройде час, і ви побачите, що його реальна поведінка не збігається з тим, що ви там собі придумали. У цей момент всі ілюзії впадуть.

Саме тому так важливо з самого початку стосунків дещо пам'ятати. Він всього лише людина. Не будуйте фантастичних очікувань. Звертайте увагу на поведінку в цілому. Звертайте увагу на його позитивні і негативні сторони. Спробуйте зрозуміти, чи дійсно ви підходите один одному. Не дозволяйте вашому серцю заглушити голос розуму. Думайте головою. Не даруйте серце кому-небудь. Подаруйте його тому, кому будете повністю довіряти.

Його почуття до вас не визначають вас і того, чого ви варті

Це найважливіше, що потрібно зрозуміти: всі ми різні. Всі ми шукаємо визначених партнерів. Комусь подобаються інтроверти. Комусь подобаються екстраверти. Комусь подобаються домосіди, а комусь ті, хто не уявляє життя без подорожей.

Вибираючи собі партнера, ми, зазвичай, звертаємо увагу на те, наскільки людина підходить нам. Наш вибір не ґрунтується на тому, хто чого вартий.

Якщо він втрачає інтерес до вас, це зовсім не означає, що ви нецікаві. Просто йому потрібна трохи інша людина. Ніколи не судіть про себе на основі того, як до вас ставиться він або хто-небудь ще.

Джерело