Що робити, якщо чоловік перестав писати — 3 способи від психологів

Не допускайте цих помилок!

Ігнорування з боку чоловіка, особливо того, хто вам подобається, може серйозно травмувати самооцінку жінки. Однак змусити людину вам написати, якщо вона з якоїсь причини сама припинила контакт, неможливо — тут потрібне лише її бажання. Психологи дають нам кілька порад, якщо ви раптом опинилися у подібній ситуації. Постарайтеся до них прислухатися, щоб не увійти у конфлікт зі своїм партнером, інформує Ukr.Media.

Займіться собою

Найгірше, що ви можете зробити при обриві контакту — сидіти і чекати, коли з'явиться заповітне повідомлення. Продовжуйте жити своїм життям, не звужуйте свій світ до вас двох — себе та чоловіка. Зустрічайтеся з друзями, займіться улюбленою справою, запишіться на курси, про які давно мріяли. Якщо ваш чоловік є активним користувачем соцмереж, можете сміливо демонструвати свої соціальні успіхи у своєму акаунті. Дивна річ — коли ми перемикаємо фокус уваги на себе, до нас одразу притягуються люди, які хочуть від нас підзарядитись. Цілком ймовірно, що і ваш зниклий партнер відразу з'явиться, помітивши, що ви не страждаєте через його відсутність.

Поговоріть

Якщо ви перебуваєте в досить відвертому і довірчому листуванні, не бійтеся запитати чоловіка безпосередньо — куди він зник. Однак чоловік не завжди готовий чесно зізнатися, в чому проблема, проте вміння відверто розповісти про свої почуття ознака зрілості. Чим більше ви додумуватимете, тим більше ви себе накрутите, а проблема взагалі може зриватися в іншій області. Спробуйте проявити ініціативу та напишіть першою. Якщо чоловік не готовий вам відповісти і продовжує переховуватись, не йдучи на розмову, сміливо відправляйте його в бан.

Не переслідуйте його

Відстежувати чоловіка у соцмережах і навіть у реальності — погана ідея. Ви можете зациклитися на одній людині та втратити дорогоцінний час. Ми вже говорили, що не варто боятися виявляти ініціативу, і все ж таки завалювати партнера з листування повідомленнями, сумними смайликами та аудіо про те, як ви сумуєте, теж не варто — можливо, ви маєте справу з нарцисом, який тільки й чекає такої реакції. Нав'язливість ще жодним стосункам не пішла на користь. Натомість дивіться пункт перший.

Джерело