Що жінки найбільше цінують у чоловіках

Справжні глибинні бажання жінок не схожі на стереотипи, якими їх часто люблять нагороджувати чоловіки.

Чоловіки часто припускають, що дівчата бажають зустрічатися тільки з забезпеченими, впливовими, харизматичними хлопцями. Але, по-перше, не варто причісувати всіх під одну гребінку, а, по-друге, для жінок є більш важливі цінності у стосунках, ніж думають представники сильної статі, інформує Ukr.Media.

Час

Ви повинні присвячувати їй якомога більше часу. Ви можете подумати, що, передусім, дівчині потрібні ваші гроші, і це стає виправданням того, що ви цілодобово пропадаєте на роботі. Так, без грошей прожити неможливо. Але ваша фінансова могутність втрачає всю свою силу, якщо жінка відчуває, що ви не хочете знайти для неї часу. Вона все одно вибере того хлопця, з ким зможе проводити свої вільні години, а ту людину, яка просто буде кидати їй гроші до ніг.

Повага

У неї є гідність і свої кордони. І тому, якщо ви хочете поваги до себе, потрібно ставитися так само і до неї. Вам необхідно зробити все, щоб у дівчини не з'явилося ні краплі сумніву в тому, що ви ставитесь до неї не настільки шанобливо, як вона цього заслуговує. Не буває справжньої любові між двома людьми, які не поважають один одного.

Стійкість

Ваші стосунки пройдуть через безліч випробувань і труднощів. І це буде зовсім не така легка і приємна прогулянка, як багато хто думає. Тому потрібно пам'ятати, що стійкість є одним з найголовніших чинників успішних стосунків. Якщо ви розвинете в собі цю якість, це дозволить завжди рухатися вперед і ніколи не здаватися, опинившись в найменшій вибоїні. Ви повинні показати дівчині, що готові подолати будь-які труднощі, з якими вам двом доведеться зіткнутися.

Надійність

Ще одна важлива якість — це надійність. Жінка не захоче бути з вами, якщо не зможе довіряти вашим обіцянкам. Тому всі сказані слова намагайтеся підкріплювати діями.

Стабільність

Стабільність для дівчини так само є важливою якістю. Вам не варто очікувати, що вона знайде щастя з вами, якщо будете з'являтися лише тоді, коли все буде добре. Вона зажадає вашої уваги до себе і в хороші часи, і в погані. Ви повинні проявити себе послідовною людиною, яка залишиться з нею поруч, навіть коли світ навколо буде валитися.

Впевненість

Жінкам подобаються впевнені в собі чоловіки. Однак зрозумійте, що зарозумілість і впевненість — це не одне і те ж. Ви не повинні демонструвати зверхність щодо близьких для себе людей, але вам варто бути впевненим в тому, ким ви є зараз і ким збираєтесь стати в майбутньому.

Відвертість

Безумовно, дівчина хотіла б зустріти людину, яка відкривається перед нею, коли справа доходить до почуттів та емоцій. Навряд чи їй сподобається, якщо доведеться постійно здогадуватися, що ви відчуваєте насправді. Потрібно володіти достатньою сміливістю, щоб не боятися ставати відкритим і вразливим. І тоді ви зможете розраховувати на те, що жінка зробить для вас те ж саме.

Вдячність

Завжди висловлюйте свою вдячність. Навряд чи вам захочеться, щоб ваша дівчина почала думати, що ви не цінуєте її зусиль. Постарайтеся зробити так, щоб вона відчула, що ви цінуєте її. Не соромтеся дякувати за все, що вона робить для вас і ваших стосунків.

Джерело