Що чоловіки шукають у відносинах: 4 головні речі

Той факт, що чоловік вступив у відносини, зовсім не означає, що він повинен гуляти на повідку біля ваших ніг.

Багато хто з вас, напевно, замислювалися над тим, що ж для чоловіків головне в стосунках? Що вони шукають, чого чекають? Як не розчарувати і не допустити помилку? Питання ще більш актуальне, якщо ви довго були самотніми, і, нарешті, зустріли чоловіка мрії, інформує Ukr.Media.

Пам'ятайте, що чоловіки дуже скупі на слова, коли мова заходить про те, чого вони хочуть від відносин, якими їх собі уявляють. Добитися від них відповіді на питання, чого вони чекають від жінки в любові — практично неможливо. Тому покладатися на те, що одного разу вони все-таки розкажуть вам всі свої секрети, не варто. По-перше, ви можете так і не дочекатися, а по-друге, не факт, що не буде вже занадто пізно.

Зрештою, в нашому світі вчені давно вивчили все вздовж і впоперек. Любов і відносини — не виняток. Ми зібрали в цій статті головні висновки.

Отже, 4 головні речі, які чоловіки шукають у відносинах.

Терпіння і розуміння

Всупереч поширеній думці, чоловіки зовсім не вважають, що завжди і у всьому праві на 100 %. Наприклад, дуже багато хто сумнівається в собі, хоча просто блискуче приховує це від інших. При цьому вони створюють враження впевнених і стійких.

Існує ще один тип чоловіків (і їх досить багато): вони точно знають, що накосячили бо все провалити для них — раз плюнути.

Хлопець завжди буде з дівчиною, яка не буде тиснути на нього і постійно критикувати за найменшу помилку. Адже це ж безглуздо: він працює над собою, він намагається стати кращим і стане таким. І у нього все вийде! Але за однієї умови: що його дівчина буде підтримувати його, а не принижувати або вичитувати щодо і без.

Свобода

Той факт, що чоловік вступив у відносини, зовсім не означає, що він повинен гуляти на повідку у ваших ніг. Свобода і індивідуальність для нього — не просто слова. Це ті речі, яких він шукає у відносинах. Так, чоловіки будуть з вами разом, але і у них є свої межі. Якщо вони почнуть що називається задихатися в «обіймах любові» — негайно втечуть.

Якими б прекрасними не були відносини, важливо, щоб чоловік відчував, що він — індивідуальність. Йому необхідний свій простір, де він зможе побути один. Він повинен відчувати, що не втратив своєї індивідуальності, що живе і приймає якісь рішення, як і раніше — самостійно. Відносини не повинні красти у нього свободу — це головне.

Інтимність

Хіба для когось секрет?! Дуже багато жінок звинувачують чоловіків у тому, що їм від них потрібен тільки інтим. Звичайно, це перебільшення, тому що сексуальний потяг — далеко не єдина причина, по якій чоловік — поряд з вами. Але частка правди в цьому є. Фізична близькість важлива для чоловіків, і про це не слід забувати.

Навіть якщо чоловік шукає серйозних стосунків, він розуміє, що фізична близькість — це один з ключових моментів.

Вдячність і визнання

І, нарешті, чоловіки завжди розраховують на визнання і подяку. Адже він дбає про вас, стільки всього робить, невже не заслужив доброго слова? Приблизно так думають всі чоловіки.

Всякий раз, коли він приємно дивує вас, варто подякувати. Адже це не складно, чи не правда? При цьому не скупіться на слова. Скажіть, наскільки вам це дорого, і як ви цінуєте його турботу. І ні в якому разі не відмовляйтеся від його допомоги! Це принижує чоловіка, передусім — у його власних очах.

Для чоловіків дуже важливо відчувати себе бажаними і потрібними. Для всіх без винятку.

Джерело