Що буде з вашим тілом, якщо ви щоранку питимете кефір з льоном

Ця чарівна суміш приведе до ладу ваш організм.

Неймовірний запас міцності організму дозволяє протягом довгих років не помічати якісь захворювання або їсти все підряд. Але вже до 25 років людина зіштовхується з неприємними наслідками нестриманості. І щоб подолати труднощі, необхідно пити спеціальний недорогий ранковий коктейль замість традиційного сніданку, інформує Ukr.Media.

Рятівна мікстура

Кефір

В основі народного засобу — кефір. Напій позитивно впливає на травний тракт, допомагає мікрофлорі кишківника виконувати свої функції. Це оптимальний варіант для боротьби із безліччю кишкових розладів та хвороб, що пов'язані з обміном речовин.

Льон

Другим інгредієнтом стане льон: його дрібне насіння не лише містить омега-3, але і виконує функцію скрабу. Комбінація мікроелементів, що служить для профілактики запальних процесів, буде корисна і при неприємностях із сечостатевою системою. А ключовий удар наноситься по зайвій вазі, адже нормалізація травлення, відчуття ситості і налагоджений механізм насичення дозволяють краще контролювати раціон.

Ефективний курс

Такий кефірний напій трохи схожий на модну очисну клізму, але діє з іншого боку, більш дбайливо, не травмує кишківник і поповнює запаси поживних речовин. Приймати його варто курсами у 21 день, щотижня змінюючи пропорцію:

  • 3 ч. л. насіння на 100 мл кефіру;
  • 6 ч. л. льону на 100 мл кефіру;
  • 9 ч. л. зерен, але вже на 150 мл кефіру.
  • Це повинен бути єдиний сніданок, тоді очищення спрацює. Бажано випити склянку теплої води приблизно за 40 хвилин до кефірно-лляної суміші, щоб "запустити" шлунок. Якщо ви розпочинаєте курс вперше, його можна повторити з проміжком у 2 тижні, проте стандартна періодичність — півроку.

    Маленькі секрети

    Чим більше насіння, тим сильніший скраб-ефект. Його дрібні фракції легше віддають поживні речовини. Але у будь-якому випадку новачкам рекомендують перед вживанням спочатку подрібнювати льон у ступці. Згодом краще додавати подрібнене насіння. Але навіть якщо просто гризти його перед сніданком, позитивні зміни стануть помітними дуже швидко!

    Джерело