Шість ситуацій, у яких можна побачити справжнє обличчя людини

Коли маски зняті.

Чимало таких випадків, коли людина виявляється повною протилежністю того, що сама про себе розповідає, інформує Ukr.Media.

Так, складно одразу комусь дати повний опис гарантувати собі, що ви в людині не помилитеся. Але щоб себе захистити, щоб себе не підставити, краще відразу не довіряти, дати собі час.

Спостерігайте за людиною. Ось головні ситуації, у яких справжнє обличчя людини проявляється дуже чітко.

Коли в людини з'являються влада та гроші

Відразу можна побачити, на чому в цей період людина наголошує. Саме цього він/вона хотів, цього бракувало — зараз буде відриватися.

У людини гідної за великим рахунком підхід до життя та людей з приходом влади та грошей не зміниться. Але в комусь може сколихнутися все найнижче і чорне, воно полізе назовні.

Людина за умов сильного стресу

Одна річ, коли людина ретельно підготувалася і мовить за шаблонами, планами та використовує завчені фрази. Зовсім інша річ, коли доводиться імпровізувати у моменті. Більше того, коли людина розуміє, що є якісь ризики.

Так що варто звернути увагу, як людина поводиться у стресі. Наприклад, шукає рішення, намагається вступити у діалог чи всіх поспіль звинувачує, намагається зробити іншим боляче.

Коли він чи вона програв

Бути переможцем приємно, отримувати нагороди та похвалу приємно.

Але зовсім інша річ — як людина зустрічає негатив, облом і чи вміє програвати. Чи зберігає гідне обличчя в такій ситуації, чи здатна визнати поразку і винести урок з того, що сталося.

Як людина відгукується про інших людей

Наскільки часто пліткує. Який характер цих розмов.

Часто той, хто багато критикує інших, вишукує недоліки, лихословить за спиною, часто сам по собі зла і негативна людина. Такий персонаж у вашому ближньому оточенні може бути реально небезпечним.

Ставлення до слабких та до тих, хто залежить

Перед сильними та ресурсними люди можуть підлещуватися і вислуговуватися, адже є конкретна мета — щось від них отримати.

Зовсім інша річ, коли від якоїсь людини нічого не потрібне. Більше того, коли вона перебуває у слабкій, уразливій позиції. Тож варто звертати увагу, як люди взаємодіють з підлеглими, з обслуговуючим персоналом, з літніми родичами тощо.

Як поводиться людина, якщо на неї ніхто не дивиться

Якщо на неї ніхто не дивиться та ніхто її не оцінює. Коли немає потреби когось зачаровувати, коли маски знято.

Джерело