Секретар РНБО обіцяє продовження російського «літакопаду» і знищення кораблів у Чорному морі

Олексій Данілов. Фото: Офіс Президента України

Знищення російських кораблів в територіальних водах України, а також літаків, які порушують наш повітряний простір, продовжуватиметься.

Про це заявив секретар РНБО України Олексій Данілов в ефірі Українського Радіо.

«Завдання доволі просте: жодна залізяка під російським прапором на території Чорного та Азовського морів не буде існувати. Ми будемо знищувати все, що буде рухатися в межах наших територіальних вод. Ми не допустимо, щоб вони тут були», — сказав Олексій Данилов

Він додав, що Україна спільно з партнерами готує неприємні «сюрпризи» для російської армії, про які наразі не можна говорити публічно.

«Друга ситуація — те, що стосується безпосередньо сюрпризів, то вони обов’язково будуть. Вони будуть приємними для нашої спільноти і дуже неприємними — для російського фюрера, який поки що ще сидить в Москві», — додав секретар РНБО.

Олексій Данилов зазначив, що російський «літакопад», який тривав в лютому і був доволі активний, відбувся завдяки посиленню українських спроможностей західними партнерами.

«Ми не можемо про певні речі розповідати з урахуванням домовленості з нашими партнерами, але, повірте, літаки й надалі падатимуть і не з меншою інтенсивністю. Вони всі обовʼязково будуть «посаджені» в нашу землю, адже ми землю не віддаємо, а лише в неї закопуємо», — сказав він.

Як повідомляла АрміяInform, 2 березня командування Повітряних Сил ЗСУ підтвердило збиття російського винищувача-бомбардувальника Су-34. Загалом протягом лютого було збито 13 ворожих літаків.

Джерело