Рустем Умєров відзвітував про результати роботи за тиждень

Міністр оборони України Рустем Умєров відзвітував про результати роботи Міноборони за останній тиждень.

Про це очільник українського оборонного відомства написав на своїй сторінці у Facebook.

«Важливий насичений тиждень. Маємо перші конкретні результати», — зазначив Міністр оборони України.

Очищення системи

  1. Повернули в бюджет 1,5 млрд грн, які фігурують у корупційній схемі придбання артилерійських снарядів для ЗСУ.
  2. Ще на 1,5 млрд грн — Міністерство оборони виграло суд у справі ТОВ «Львівський арсенал» за непостачання оплачених мін.
  3. Вручили підозри колишнім та теперішнім посадовцям Міністерства та їхнім спільникам, які за версією слідства заволоділи майже 1,5 мільярдами гривень Міноборони для закупівлі мінометних пострілів для ЗСУ.
  4. Команда Міністерства продовжує незаплановані перевірки складів з продуктами у військових частинах. Виявили непоставку продовольства на понад 50 млн грн. Фіксуємо порушення, по кожному випадку окремо розбираємось. За результатами попередньої поїздки минулого тижня Міністерство оборони змінило постачальника деяким військовим частинам.

«Вдячний СБУ, ДБР та ГПУ за злагоджену кооперацію та професійну роботу. Продовжуємо далі, будуть ще новини», — заявив Рустем Умєров.

Міжнародна підтримка

  1. Рамштайн. Провели перше у 2024 онлайн-засідання. Понад 50 країн. Підтримка України продовжується.
  2. Спільне виробництво в Україні. Україна й Бельгія підписали 6 документів про співпрацю в оборонній промисловості.
  3. Разом з Міністром стратегічних галузей промисловості Олександром Камишином провели зустріч з делегацією бельгійського Міноборони та представників оборонних компаній на чолі з Національним директором з питань озброєнь та матеріальних ресурсів Збройних сил Бельгії Фредеріком Гютінком.
  4. Спільний форум з локалізації виробництва з країнами Балтії. Запропонував Міністру закордонних справ Литви Ґабріелюсу Ландсберґісу під час його візиту провести такий форум найближчим часом. Маємо великий потенціал з країнами Балтії по розширенню виробництва дронів та боєприпасів до них.
  5. Коаліція дронів. + 2 країни. Швеція та Велика Британія заявили про готовність доєднатись до коаліції та разом посилити Україну більшою кількістю дронів.
  6. ІТ коаліція. Маємо нового учасника — Нідерланди. Вдячні Нідерландам за вагомий внесок в коаліцію — 10 млн євро.

Як повідомляла АрміяInform, Рустем Умєров запропонував провести форум оборонних індустрій України та країн Балтії.

Джерело