Руслан Стефанчук обговорив з Послом Італії головування у G7 та українську формулу миру

Ілюстративне фото

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні П’єром Франческо Дзадзо обговорили подальшу взаємодію на різних рівнях країн G7 та України.

Про це Голова українського парламенту написав у фейсбуці.

«Передусім привітав головування Італії у «Групі Семи». Ціную, що питання обороноздатності та відбудови України визначені одними з пріоритетних питань італійського головування», — зазначив Руслан Стефанчук.

Голова Верховної Ради також відзначив роль «Групи Семи» у просуванні української формули миру. Наголосив, що подальша підтримка G7 відіграватиме основну роль в імплементації нашого мирного плану.

«Також закцентував, що розраховую на вирішення питання, зокрема, за італійського головування, щодо направлення заморожених російських активів на користь України», — додав він.

Окремо Руслан Стефанчук подякував Італії за принципову та всебічну підтримку України, особливо у питанні продовження надання військово-технічної допомоги Україні до кінця 2024 року й погодження довгоочікуваного восьмого пакету військово-технічної допомоги.

Сторони також обговорили важливі аспекти європейської та євроатлантичної інтеграції.

Як повідомляла АрміяInform, глава МЗС України закликав Євросоюз і G7 зупинити постачання до рф товарів подвійного призначення.

Джерело