Розкриваємо секрети: Найбільші страхи чоловіків у стосунках

Хлопці також мають свої страхи, тільки вміло це приховують.

Найправильніше, коли чоловіки не бояться нічого: прикурюють від динамітних шашок, а на ведмедя ходять з селфі-палицею. За великим рахунком, вони так і роблять… Але є у них і свої слабкі місця. Наприклад, жінки. І є те що у поведінці коханої хлопці дуже бояться, інформує Ukr.Media.

Емоційного холоду

Не можна заперечувати, що трохи жорстка та уїдлива жінка викликає у чоловіків інтерес. Але коли вона ще й емоційно холодна, то це вже перебір, який лякає хлопців до смерті. Таке поєднання змушує чоловіка почуватися в якомусь сенсі неважливим, а в деяких чоловіків починає наривати болячка, яку вони отримали від холодної та емоційно недоступної мами. Як і будь-якій іншій людині, бойфренду хочеться тепла, розуміння та турботи. Тому представники сильної статі бояться та уникають снігових королів і не звуть їх у серйозні стосунки.

Жіночих сліз

Звичайно, з уроків анатомії всі хлопці знають, що в жінках міститься досить багато рідини, але коли вона починає це демонструвати, ті мають дуже складну гаму почуттів. Чоловікам хочеться обійняти, втішати та одночасно провалитися крізь землю. Цей коктейль емоцій зазвичай надмірний для середнього чоловіка, тому вони всіма силами прагнуть уникати дівчат, коли ті плачуть. Навіть якщо їх самі довели.

Що вона затягне під каблук

Найстрашніше тавро для чоловіків — бути підкаблучником. А все тому, що чоловіче его є найбільш делікатною субстанцією. А ще й стереотипи, які обговорюються в дружніх компаніях. Багато хлопців бояться передати повний контроль до рук партнерки. Оскільки чоловікам подобається домінувати та приймати важливі рішення. Деякі з них бояться, що жінка просто забере свободу дій. Наприклад, вона може не дозволяти зустрічатися з друзями чи перестане давати час на свої захоплення.

Що жінка носить маску гарної дівчинки

У багатьох чоловіків є підсвідомий страх перед тим, що мила, простодушна і доброзичлива дівчина через пару-трійку років перетвориться на справжню стерву. Так само "пилятиме" за маленьку зарплату, недостатню запопадливість щодо домашньої роботи та виховання дітей.

Її глузувань

Одна справа, коли жінка сміється з жартів партнера, інша — якщо над ним самим і в сміху прозирає зневагу. Можливо, роль "я став клоуном, щоб ти не сумувала" не така вже й погана. Однак побоюються чоловіки зазвичай ситуацій, у яких можуть здатися безглуздими та жалюгідними. Особливо якщо йдеться про якісь тонкі речі — на кшталт рівня зарплати, близькості, стосунків з матір'ю чи начальником.

Джерело