Розбивши серце жінці, чоловік повертається назад – причини цього

Часто, коли вас кидає хлопець, з яким ви зустрічалися і якого любили, доводиться не тільки сумувати, але і з регулярною періодичністю задавати своїм подругам настирливе питання: «Він повернеться?».

Навіть незважаючи на те, що ви втратили будь-які з ним контакти, ви можете витратити пристойну кількість часу на читання рад про взаємовідносини та стратегію, як повернути свого колишнього і як змусити його за вами нудьгувати, інформує Ukr.Media.

Насправді ж, вам не варто турбуватися, так як у колишніх бойфрендів є здатність знову повертатися – особливо досить часто це відбувається в той момент, коли ви, нарешті, відчули, що з вас достатньо і ви готові продовжувати жити своїм життям.

Ніби зробленого раніше недостатньо, ці люди знову приходять у ваше життя, роблячи вигляд, що все гаразд і це не вони закінчили ваші попередні стосунки.

Є багато причин, з яким хлопці схильні це робити, і розуміння їх може допомогти вам вирішити, що робити, якщо він раптово з'явитися і ви спробуєте з'ясувати, чи дійсно він вас любить і треба вам до нього повертатися – або ж ні.

Подивіться на 5 причин, на які слід звернути увагу, перш ніж приймати рішення на користь повернення до вашого колишнього.

Йому нецікаво з іншими

Трава завжди зеленіша з іншого боку… поки ви не перетнете цю іншу сторону і не усвідомлюєте, що це просто оптична ілюзія.

Коли справа доходить до відносин, деякі чоловіки бояться втратити свою свободу, чого можуть віддалитися, коли все заходить занадто далеко.

Але з часом, коли чоловік розуміє, що володіє повною свободою, він може виявити, що інші варіанти просто не можна порівнювати з вами.

Тоді він і може знову вийти з вами на контакт, оскільки він розуміє, що йому з вами було дійсно занадто добре, щоб вас відпускати.

Він упевнений, що прийняв правильне рішення

У багатьох з нас немає чіткого розуміння того, як виглядають здорові відносини. Ми вчимося нашим рольовим моделям на ранній стадії життя і якщо нашими зразками для наслідування були батьки, які постійно сварилися, ми, ймовірно, дорослими будемо робити те ж саме в наших відносинах.

Якщо хлопець звик весь час тікати від конфлікту, це може пояснити, чому він йде кожен раз, коли стає зовсім важко. Те ж саме стосується хлопця, який постійно вибирає сварку. Можливо, він просто виріс з нереалістичними або хворими очікуваннями відносин, тому тепер чує тривожні дзвіночки, так як його розуміння ідеальних відносин – це ті, в яких пара ніколи не сперечається.

Для багатьох чоловіків, які виросли з подібними думками, часто легше просто піти. Але коли все заспокоюється і він починає сумувати за вами, то задається питанням, чи правильне рішення він прийняв. Саме ці сумніви спонукають його знову залізти у ваше життя.

Якщо це так, малоймовірно, що він намагається заподіяти вам біль, тим більше, що він дійсно заплутався в тому, що потрібно робити.

Він відчуває себе винним і хоче, щоб його заспокоїли

Більшість людей не хочуть розбивати чиїсь серця. Ось чому вони часто відчувають себе винними і намагаються бути вашими друзями або залишатися на зв'язку, вони хочуть переконатися, що все в порядку.

Вони не завжди розуміють, що цим насправді роблять ще гірше, ненавмисно даючи вам надію, що ви знову будете разом.

Вони перевіряють ваші кордони

Можливо, він не робить цього спеціально, але якщо ваш колишній розлучається з вами і знову повертається, ймовірно, він перевіряє ваші кордони, щоб побачити, яку його поведінку ви готові терпіти.

Приміром, існує жінка, чий бойфренд розлучається з нею прямо перед тим, як відправитися на великі фестивалі або в тривалі поїздки, а потім він знову повертається і просить прийняти його знову назад.

Цей хлопець не винен в такому сценарії розвитку подій. Ви вчите людей тому, як ви хочете, щоб ставилися до вас. Якщо ви приймите його після того, як він розбив вам серце, він зрозуміє, що ви в майбутньому будете так чинити, це розв'яже йому руки.

Вони шкодують, що з вами розлучилися

Всім властиво робити помилки. Хлопець, розбив ваше серце, може повернутися і шкодувати про своє рішення з вами порвати. Одне дослідження показало, що 43% чоловіків жалкують про розрив зі своїм партнером.

Всяке буває і, можливо, хлопець просто зробив помилку.

Коли ви з кимось зустрічаєтеся, завжди існує ймовірність того, що розіб'ють вам серце. Важливо те, як ви з цим зможете впоратися.

Джерело