Росія може посилити атаки на Україну – CNN

Росія може посилити атаки на Україну - CNN

Фото: Генштаб ВСУ Західна розвідка прогнозує про посилення атак Росії на Україну в найближчі тижні

Широкомасштабний український наступ найближчим часом на лінії фронту малоймовірний, вважають у США.

За даними західної розвідки, Росія найближчим часом посилить повітряні й наземні атаки на територію України, щоб скористатися часом, який знадобиться для того, щоб Київ отримав достатньо зброї та боєприпасів з нещодавно ухваленого пакета військової допомоги США. Про це у четвер, 9 травня, пише CNN з посиланням на власні джерела. 

Співрозмовник CNN пояснив, що між рішенням про надання допомоги та відправкою боєприпасів та військовї техніки мине час, який РФ буде намагатися максимально використати для досягнення загарбницьких цілей. 

Він зауважив, що зволікання на Заході вже стало причиною певних втрат на фронті. 

“Західні та українські посадовці вважають, що найближча загроза посилення атак РФ пов’язана з планами Росії здійснити масштабний наступ “на початку літа”. У цьому контексті вони згадують продовження Росією часткової мобілізації”, – пише CNN.

Там припустили, що найкращим зараз буде для українців – утримати лінію фронту. 

“Протягом останніх тижнів Росія кинула величезні ресурси на українську оборону по всьому східному фронту, просуваючись до трьох ключових точок: військового вузла Покровська на захід від Авдіївки; стратегічних висот міста Часів Яр поблизу Бахмута і Курахового на південному сході”, – додають аналітики агенції. 

Раніше заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький припустив, що Росія готується до наступу на Харківську та Сумську області наприкінці травня або на початку червня.

Джерело