Романтичні вчинки, які чоловік чекає від дівчини

Які романтичні жести особливо цінують чоловіки.

Часом романтики хочеться не тільки жінкам. Які романтичні вчинки ви можете зробити для свого обранця, інформує Ukr.Media.

Балуйте сюрпризами

Не обов'язково витрачати на це купу грошей і купувати дорогі подарунки. Часом досить просто вечері з його улюблених страв або масажу після важкого робочого дня. Пам'ятайте: важливий не сам сюрприз, а розуміння, що вигадали про свого чоловіка, і турбота про нього приносить вам задоволення.

Торкатися

Дотики — матеріальне втілення ваших слів, тому важливо не тільки говорити, як сильно ви любите свого чоловіка, але і показувати це. Спонтанний поцілунок або ніжні обійми часом бувають набагато більш красномовними, ніж мільйон зізнань.

Придумайте прізвисько

Як би не хорохорився ваш партнер, знайте: навіть найсуворішому чоловікові приємно, коли до нього звертаються з ніжністю. Звичайно, називати величезного дядька в колі його друзів пупсиком — не найкраща ідея, але, коли ви залишаєтеся наодинці, ніжне слово буде вельми доречним. Втім, важливо враховувати не тільки те, як і коли ви звертаєтеся до коханого, але і що саме ви говорите: не варто вибирати образливе прізвисько, яке применшує його гідності.

Заведіть тільки ваші традиції і ритуали

Подібні дрібниці міцно пов'язують пару, захищаючи світ, створений лише для вас двох, від того, що знаходиться за його межами. Нехай це буде вечір кіно або настільних ігор, спільне поїдання морозива прям з відерця, коли видався важкий день, або виконання дитячих пісень в караоке. Як і у випадку з сюрпризами, неважливо, яким саме буде ваш ритуал, що дійсно важливо — так це почуття єдності душ і атмосфера взаємної довіри, яку він вам дарує.

Говоріть компліменти

Чоловіки ласі на компліменти не менше жінок, тому не забувайте балувати свого партнера добрими словами. Для дівчини, яка вважає його найкращим, він сам буде прагнути стати кращим, захищати її і берегти. Говоріть щиро, не соромтеся згадувати про його достоїнства при інших (звичайно, якщо це доречно під час розмови). Словом, не скупіться на похвалу, і позитивна енергетика, яку він отримає, повернеться вам сторицею.

Дозвольте йому бути чоловіком

Як би дивно це не звучало, є для чоловіка щось романтичне в тому, щоб відчувати себе поруч зі своєю половинкою щонайменше лицарем в сяючих обладунках. Нехай ви самостійно можете прибити полицю у ванній або відкрити банку з соліннями, не варто боятися бути в його очах іноді слабкою, беззахисною дівчинкою. Рятувати вас від дракона не потрібно, а ось допомогти і відчути вашу в ньому необхідність для чоловіка критично важливо.

Джерело