Риси характеру, які роблять жінку практично ідеальною

До речі, більшість з пунктів здатні зробити ідеальним і будь-якого чоловіка.

Краса — це ще не все: як би прекрасною не була та чи інша людина, ви ніколи не зможете полюбити її по-справжньому, якщо не будете цінувати її особистість, інформує Ukr.Media.

Отже, ось риси характеру, які роблять жінку практично ідеальною. До речі, більшість з них здатні зробити ідеальним і майже будь-якого чоловіка.

Вона може постояти за себе

Всього декілька століть тому ідеальною рисою будь-якої жінки вважалося вміння підкорятися. Практично у всіх країнах заправляли балом стереотипи, згідно з яким жінка мала у всьому підкорятися своєму чоловікові (а до того — батькові), та проводити свої дні вдома, займаючись приготуванням їжі, пранням і доглядом за дітьми (так-так, те саме німецьке «кіндер-кюхе-кірхе»).

На щастя, з того часу багато чого змінилося. Сьогоднішній світ взяв курс на рівноправність, і хоча воно настало ще не у всіх сферах життя, але впевнені в собі чоловіки лише пишаються можливістю бути з жінкою, здатною постояти за себе.

Жінка, яка має свою думку, стала дуже привабливою для багатьох чоловіків.

Вона енергійна

Енергійна і активна жінка мимоволі притягує погляд оточуючих чоловіків. Сучасні чоловіки люблять жінок, які дбають про свій розвиток і не проводять весь свій час вдома за переглядом серіалів.

Кожному з нас потрібен чоловік, на якого ми зможемо покластися. А все тому, що активні люди, по-перше, не проти того, щоб взяти на себе відповідальність, а по-друге, здатні робити кілька справ одночасно.

Вона вміє показувати свою любов

Сильна жінка не боїться відкрито показувати свої емоції. Вона зовсім не обов'язково чекає, поки чоловік зробить перший крок. Вступаючи у стосунки, така жінка розуміє, що чоловіки теж потребують любові та відкритої демонстрації прихильності. І коли вона зі своїм партнером, вона може бути дуже турботливою і відкритою. Хіба це не ідеал?

Вона забавна

Хто сказав, що тільки жінки шукають собі партнерів з почуттям гумору? Почуття гумору — одна з найкращих рис характеру людини, бо це не просто риса характеру. Це спосіб життя.

Жінки з почуттям гумору не приймають те погане, що з ними трапляється, занадто близько до серця, і найчастіше виявляються здатні знайти вихід навіть із найскладніших ситуацій. А ще з ними точно не занудьгуєш. Вони не бояться хоча б час від часу виглядати нерозумно і смішно, і не вважають за необхідне постійно напускати на себе серйозний вигляд. Такі дівчата можуть одночасно бути ідеальними партнерами та чудовими друзями.

У неї висока самооцінка

Впевнена в собі жінка завжди знає, чого вона варта. Вона пишається собою і своїми досягненнями, і це відразу видно по тому, як вона себе веде і як виглядає. Вона не потребує схвалення з боку кого б то не було, зокрема і чоловіків. Вона і так знає, що вона чудова. А ще вона знає, що чоловікові, якому все-таки вдасться викрасти її серце, неймовірно пощастить, адже вона здатна зробити його щасливішим, ніж будь-яка інша жінка.

Вона вміє подбати та підтримати в разі необхідності

Як би шаблонно це не звучало, деякі чоловіки дійсно прагнуть знайти собі жінку, про яку вони могли б піклуватися і захищати її від усіх негараздів. Однак навіть найсильнішим у світі чоловікам іноді хочеться побути вразливими. Їм хочеться знати, що їх готові підтримати у будь-яких починаннях, будь то зміна кар'єри чи переїзд в нове місто. Навіть крихітні прояви любові, начебто смс «Я тебе люблю» можуть зробити чоловіка щасливим.

Вона креативна

Чоловіки люблять жінок, у яких є свої ідеї, свій погляд на навколишній світ і різні ситуації, і які люблять створювати щось нове, будь то речі або ідеї. Вони хочуть бачити в своїх жінках щось більше, ніж просто гарне личко,

Креативність — це риса характеру, яка робить людей щасливішими будь-якої статі. Неважливо, чим саме ви займаєтесь — ведете онлайн-щоденник, малюєте, шиєте, пишете музику чи книжки — головне, що ви знайшли вихід для творчої енергії. І це робить щасливішими не тільки вас, але і вашого партнера.

Вона по-справжньому доросла

Бути дорослою — не значить прожити багато років. Бути дорослою людиною — значить володіти багатим життєвим досвідом. І найголовніше… дорослому не можна прикинутися. Це нагорода, яку ви отримуєте за подолання певних перешкод, що стоять на шляху ваших бажань і амбіцій.

Жінка-дитина — це жінка, яка ніколи не намагалася досягти бажаного, ніколи не оступалися і не страждала, і в результаті, так і не залишила своє дитинство в минулому. Це людина, яка ніколи не жила по-справжньому. Вона не отримувала життєвий досвід, не зростала як особистість.

Вона може бути дуже милою дівчинкою, але їй ніколи не стати ідеальною жінкою.

Вона незалежна

Ніхто не хоче починати стосунки з жінкою для того, щоб перетворитися у її няньку. Так, звичайно, якщо у неї видався нелегкий день на роботі, справжній чоловік завжди підставить їй міцне плече, погладить по голові та дозволить виплакатися. Але якщо вона нездатна ні на що, коли її чоловіка немає поруч, то рано чи пізно йому стане душно і захочеться втекти.

Незалежність — ось ключ до щасливих стосунків, причому як для чоловіків, так і для жінок. І якщо у вашого партнера є безліч інтересів і зобов'язань окрім ваших стосунків, то ви завжди будете дізнаватися про нього щось нове.

Вона не втрачає голови

Стосунки не бувають ідеальними. І коли виникає сварка, чоловікам подобаються жінки, які не влаштовують драму, і зберігають здоровий глузд.

Жінки, яким бракує впевненості в собі, постійно намагаються прикидатися кимось, ким вони не є, але це мало кому подобається. Ідеальна жінка досить врівноважена і впевнена в собі, щоб обговорити з коханим чоловіком проблему і постаратися знайти раціональний вихід із ситуації.

Джерело