Риси чоловіка, якого жодна жінка не захоче від себе відпускати

Деякі характеристики чоловіків жінки цінують найбільше.

Так, ми, людські істоти, всі рівні. Але не всі чоловіки однаково цінні. Деякі, очевидно, краще, ніж інші, інформує Ukr.Media.

Є досить багато характеристик, які роблять чоловіка великим чоловіком. Але є і багато якостей, які роблять його видатним чоловіком в очах його коханої жінки. Ось 12 найбільш важливих якостей для чоловіка, якого потрібно любити і якого треба триматися. Якщо впіймали — не відпускайте.

Коли він дивиться на вас, він дивиться на вас

Якщо чоловік дивиться вам прямо в очі, створюючи невидиму лінію, яка з'єднує вас, він не просто дивиться на вас, він дивиться в вашу душу.

Він намагається отримати уявлення про особистість, яка ховається за вашими очима — яка затаїлася у вас. Він намагається знайти ту сутність, яка робить вас вами; він виглядає так, ніби намагається заглянути в вашу душу, але тут щось більше…він намагається уявити собі вашу душу.

Це дуже специфічний погляд, яким діляться двоє закоханих людей. Це уявлення прихованої сутності в іншій людині. Якщо ваш чоловік так дивиться на вас, тоді вважайте, вам пощастило.

Він добрий, але не слабкий

Існують надмірно агресивні люди, які позиціонують себе вище за когось. Також існують слабкі чоловіки, які уникають будь-яких зобов'язань і конфліктів. Краще тримайтеся подалі від обох.

А є такий тип чоловіків, який вміло поєднує в собі силу і симпатію. У таких чоловіків добре серце, але вони та суворі в битві. Вони не починають боротьбу, але закінчують її. Це такий тип особистості, який вам потрібен, тому що він достатньо мудрий, щоб уміло поєднувати в собі силу і співчуття.

Він керований, але наполегливий

Щоб жити хорошим життям, вам потрібен успіх, тому що успіх — це стандарт, який ми оцінюємо. Вам не потрібно ставати мільйонером або чемпіоном світу, але невеликий успіх дозволить вам жити життям, яким ви будете пишатися.

Успіх, як і життя — довга і звивиста дорога. Не маючи терпіння, ви, ймовірно, дійдете до кінця швидше, але навряд чи вас влаштує такий кінець. Пливіть за течією.

У нього є неймовірно амбітні мрії, але він не літає в хмарах

Яка жінка не хоче мати поруч із собою мрійника, який одночасно і реаліст, і скромник? Ймовірно, це ідеальне поєднання будь-якого чоловіка — людина, яка хоче зірок, але розуміє, що може дістати лише до місяця.

Проте, він не дозволяє перешкоджати здійсненню його амбіцій, а також він не дозволяє успіху зруйнувати своє его. Цей чоловік ніколи не перестане робити ваше життя кращим, але не буде обіцяти вам речі, яких не в змозі здійснити.

Він вміє готувати

Давайте будемо чесні… людина, яка знає, що робити на кухні, дуже сексуальна. Візьміть будь-якого середньостатистичного чоловіка і відправте його в японське кулінарне шоу, і він отримає, щонайменше, два очки. Крім сексуальної привабливості, чоловіки, які вміють готувати, частіше воліють їсти власні страви, їдять здорову їжу. Здоровий партнер — відмінний партнер, тут пояснювати не потрібно.

Він фізично активний

Його фізична активність приведе його до фізичної привабливості — і більшої сексуальної активності. Зараз це може здатися не настільки важливим, але в довгостроковій перспективі ви захочете чоловіка, який займається спортом. Ви повинні пам'ятати, що пік сексуальної активності у чоловіків припадає на молодий вік. Якщо він не залишається фізично активним, то, швидше за все, ваша сексуальне життя теж втратить активність.

Він блискучий, але не самовпевнений — зухвалий, але не дуже

Якщо ви знайшли собі розумного, і різкого чоловіка, то він може бути надійним. До тих пір, поки він не став надто зухвалим. Трохи зухвалий чоловік завжди привабливий — як і впевнена в собі жінка.

Ми запрограмовані так, щоб цінувати силу в будь-якій формі. Однак, якщо він занадто самовпевнений, будьте обережні. Ті хлопці, як правило, балансують між терплячими, з одного боку, і повними кретинами, з іншого. На жаль, більш розумні, в більшості випадків, є повними невдахами.

Він має дивовижну здатність змушувати вас сміятися і посміхатися

Якщо у вас є чоловік, який не може змусити вас сміятися, закінчуйте відносини прямо зараз. І ніколи не починайте відносин з такою людиною. Чим більше він змушує вас сміятися і сяяти, тим більше він вас заслуговує.

Він говорить, що любить вас, хоча насправді не повинен — ви можете відчути його любов

Слова прекрасні. Однак, вони ніщо у порівнянні з вчинками. Слова, ідеї, концепції, наміри…все це чудово і корисно в потрібний час. Тим не менш, дія — наймогутніша сила на планеті.

Це чудово, якщо ваш чоловік говорить вам, що любить вас, тому що вам приємно це чути; так робить кожен. Тим не менш, якщо його дії позбавлені любові та ви будете чути про кохання, але не відчувати його, значить, він не любить вас настільки, наскільки ви цього заслуговуєте. Не залишайтеся з таким чоловіком.

Він готовий поступатися, щоб не посваритися

Пари сперечаються. Кожна пара хоч раз, але сперечалася. Люди сперечаються, тому що вони вірять, що мають рацію чи просто хочуть бути праві. Тому що це змушує їх відчувати себе краще.

На жаль, коли справа доходить до аргументів, то з'ясовується, що одна людина права, а інша ні. Ви заслуговуєте на людину, яка не хоче, щоб ви почували себе так, ніби ви не праві — принаймні, тоді, коли аргумент залежить від смаку.

Кожного разу, коли вам потрібна допомога, він простягне вам руку

І знову важливість його дій не може бути достатньо підкреслена. Чоловіки досить прості, коли справа доходить до любові — те, що ви бачите — це в основному те, що вони відчувають. Коли вони оточують вас турботою, допомагають вам, роблять вас щасливими, піклуються про вас.

Ви завжди будете займати думки вашого хлопця, бо він любить вас. Він зробить для вас все що завгодно і у важку хвилину ні на секунду не замислиться.

Без вас він втрачає себе. Ви стали частиною нього, тому він хоче стати частиною вас

Коли чоловік любить жінку, він хоче частину її назвати своєю. Мова йде не про тіло, а про розум. Те, що вона любить і не любить. Те, що для неї важливо і неважливо.

Коли чоловік любить жінку, він приймає ці почуття як свої власні. Вони стають частиною нього, змінюють його і його мислення, його світогляд.

Те, що важливо для неї, стає важливим для нього. Він починає робити деякі речі так само, як і вона. Ви обидва відмовляєтеся від деяких своїх звичок і приймаєте звички іншого. Чоловік всього вашого життя — це людина, яка любить вас так сильно, що готова відмовитися від власних переваг заради ваших.

Джерело