РФ щодня скидає на Україну близько 100 КАБів – МОУ

РФ щодня скидає на Україну близько 100 КАБів - МОУ

Фото: Национальная полиция Украины Наслідки бомбардування Харкова

Ворог змінює тактику ударів, комбіновано застосовує різні засоби ураження – все для того, щоб завдати нам найбільших жертв і шкоди.

Масове застосування керованих авіаційних бомб – один з основних інструментів російського терору: щодня військові країни-агресора скидають близько сотні КАБів на позиції українських військ і прифронтові населені пункти. Про цеповідомив перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, пише Інтерфакс-Україна.

“Кремль продовжує масштабний терор проти українців. Ворог змінює тактику ударів, комбіновано застосовує різні засоби ураження – все для того, щоб завдати нам найбільших жертв та шкоди! Щодня близько сотні керованих авіаційних бомб скидають російські терористи на позиції наших військ та на прифронтові міста і села”, – розповів Гаврилюк в ексклюзивному коментарі агентству.

Він додав, що найчастіше російські терористи використовують КАБи вагою 250-500 кг.

Гаврилюк також стверджує: командування російської армії розуміє, що поступове зміцнення вогневої потужності Сил оборони України завдяки допомозі країн-партнерів зменшує шанси РФ на успіхи на полі бою, тому агресор зараз намагається нарощувати інтенсивність бойових дій, щоб прорвати лінію фронту й максимального виснажити українські війська.

“Щоб зменшити високу активність ворожої авіації та захистити наші позиції, міста та села  нам потрібні додаткові системи ППО та літаки. Це дозволило б нам відігнати ворожу авіацію далі від наших територій. І, відповідно, у росіян не було б можливостей такого активного застосування КАБів та ракет, зокрема на Харківщині, Донеччині та інших ділянках”, – заявив генерал-лейтенантІван Гаврилюк.

Раніше повідомлялося, що РФ ударила по Харкову, є загиблі й поранені.

Зеленський відреагував на удар по Харкову

Джерело