Речі, які розумні жінки ніколи не розповідають чоловікам

Про що не можна говорити чоловікам?

Існує правило: "Якщо хочете створити успішні стосунки, будьте на 100% відвертими одне з одним", інформує Ukr.Media.

Насправді цю пораду, скоріше, можна зарахувати до розряду жартівливих, оскільки в житті явно не варто ділитися з партнером усіма думками, які спадають вам на думку. Найчастіше буває так, що мовчання є найрозумнішою річчю, яку ви можете зробити.

Отже, про що мудра жінка не розповість своєму чоловікові?

Про те, що в попередніх стосунках вона зраджувала партнера

Дізнавшись про зраду, нинішній партнер навряд чи скаже: "Так, ти зрадила, але ти спокутувала зраду своєю чесністю зі мною!" Навпаки, його реакція буде абсолютно зворотною. Це підірве його довіру.

Про те, що її подруга зраджує свого чоловіка

Стара приказка "Птахи з однаковим оперенням завжди тримаються разом" може бути застосована далеко не до всіх життєвих випадків, але це буде першою думкою, яка спаде чоловікові на думку, коли він дізнається про те, що в його супутниці є подруга-зрадниця. Швидше за все, він подумає, що його дама — птах того ж польоту.

Про те, що його друг проявляє до неї інтерес

Звісно, якщо подібна ситуація повторювалася неодноразово, жінці обов'язково варто зізнатися партнеру в тому, що його друг поводиться щодо нього таким нечесним чином. Але якщо це сталося один раз і більше не повторювалося, буде розумніше про це нічого не говорити.

Про те, що її приваблює хтось ще

На перший погляд, немає нічого страшного в тому, якщо жінка продемонструє захоплення красивим хлопцем, який живе по сусідству. Насправді вона зробить тим самим велику помилку. Жінка не повинна вимовляти такі речі вголос або демонструвати їх якимось іншим чином, оскільки цим завдасте удару по найслабшому місцю чоловіка — по его.

Про те, що вона хоче зустрітися з цікавим колегою

Лише тільки одне повідомлення про те, що жінка сприймає чоловіка, з яким проводить робочий час, як "цікавого", змусить чоловіка ревнувати. Він вважатиме, що його дама насправді бажає завести роман із колегою, а до нього ви ставитеся, як до прикриття.

Джерело